SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Canlı Sohbet

canlı sohbet

Kişilerin birbirlerini görerek konuşma imkânı buldukları bu sohbetler özelikle gençler için önem teşkil etmektedir. Kişilerin birbirlerini görmek istemeleri oldukça doğaldır. Çünkü internet ortamında kişiler kendilerini çok farklı bireylermiş gibi tanıtabilirler. Güvenlik açısından bu görüşlerin sağlanması da gerekir.

 Çağın gerektirdiği teknolojinin varlığı iyi amaçlarla kullanılabileceği gibi kötü amaçlarla da kullanılabilir. Bu niyetleri anlamak için görüştüğümüz kişilerin gerçekte anlattıkları gibi kişiler olup olmadığını ancak bu şekilde ve canlı konuşarak anlayabiliriz. Sorduğunuz sorulara anlık verilen tepkileri ölçmek o kişiyi tanımamızı kolaylaştırır.

 İnternet ortamını genellikle genç topluluk daha fazla kullanır. Üniversite gençlerinin bu konuda daha bilgili oldukları açıktır. Onlar başka ülke ve kültürlerden kişilerle tanışmak için interneti daha yapıcı kullanırlar. Onlar için internet kendini geliştirmek ve başka toplumları tanımaktır. Ayrıca dil gelişimleri açısından farklı dili konuşan kişilerle görüşme yapmak onlar için önemlidir. Üniversite gençlerinin oluşturdukları kendi sohbet odaları onları daha güvenli ortamlarda konuşmalarını da sağlar. Onlar kendi iletişimlerini her an canlı tutmak içinde mobil sohbet ortamını da sıklıkla kullanırlar.

23 Ekim 2019 TarihindeRahul Tarafından yazıldı

3Yorum 6.755 Okunma

facebook Twitter

BENZER YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

 • 9 Ocak 2020 / 15:50
  yildiz

  Rahul abi emegine sağlık

 • 9 Ocak 2020 / 15:51
  NosTaLji

  Hadi once tanisin sonra canlı sohbet edin:)

 • 20 Ocak 2020 / 09:46
  KaoS

  Emeğine sağlık abi