SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Gurbet Sohbet Odaları

gurbet sohbet

Dünyanın dört bir yanında farklı ülkelerde yaşamak zorunda kalan insanlar vardır. Gurbetçi diye anılan bu gruplar iş, okul ya da daha iyi yaşama isteği ile ülkelerinden ayrılan kişilerdir. Fakat ne kadar ülkelerinden ayrılmışta olsalar orada yaşayan akrabalarından, arkadaşlarından haber almak isterler. Bazen ülkesindeki şehirleri ya da semtleri özleyebilirler. İşte bu anlarda interneti kullanarak kendi gibi özlem çeken kişilerle tanışarak içini dökmek isterler. Bu amaçla oluşturulan sohbet odalarında kendi gibi gurbetçi insanları tanıma fırsatı bulabilirler. Onlarla tanışma fırsatı kişiye yeni umutları da yükler.

İnterneti kendi ülkesindeki insanlarla da konuşabilmek içinde kullanabilirler. Onlara merak ettiği ya da özlediği şehirler hakkında bilgi almak için sohbet edebilir. Özellikle eğitim ve iş için kendi ülkelerinden uzaklaşmak zorunda kalan kişiler arkadaşlık sitelerine girerek ülkelerinin vatandaşı olanlarla görüşme sağlamak isterler. Her görüşme onlara neşe verdiği için zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar. Böylece çok uzun saatler bu sitelerde görüşme halinde bulunabilirler. Mobil sohbet siteleriyle de iletişimi sağlamak mümkündür.

5 Kasım 2019 TarihindeRahul Tarafından yazıldı

3Yorum 5.678 Okunma

facebook Twitter

BENZER YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

 • 5 Ocak 2020 / 22:09
  yildiz

  Tüm gurbetçilerimizi bekleriz:)

 • 5 Ocak 2020 / 22:09
  NosTaLji

  Emeğinize sağlık

 • 11 Ocak 2020 / 00:07
  Malatyali

  Tüm gurbetcilere sohbet imkanı sağlıyorsunz ve tüm gurbetçileri bir çatı altında bulusturuyorsunuz tebrik ederim sizleri