Koronavirüsü

Koronavirüsü

Aylar,yıllar geçmişti tüm dünyayı kasıp kavuran Korona sohbetlafada gelmek üzereydi..

Sohbetlaf halkı tedirgin bir o kadarda endişeliydi .. Herkes birbirinden uzak başta 

Kanalın ünlü çiftleri serkan&kalp ve başak&kaos selin&cevo gibi çiftler bile birbirinden uzaklaşmıştı virüs yüzünden.. Gurbette ise esila,okyanus ve  Yürek vardı. Esila almanya okyanus italya

Yürek arabistanda yaşıyordu. Kanalın cumhurbaşkanı olan serkan ise tedirgince yeni kararlar almaya calısıyor adminlerle toplantılar yapıyor fakat kurallara uyulmuyordu.

Herkes kanalın ünlü doktoru YILDIZ dan ümitliydi Virüs için ilacı bulabilecek miydi?

Tabii YILDIZ ve hemşireleri Sinem,Nare,Olcay ise tatilden tatile storyden storye koşuşuyordu virüs umurlarında mıydı acaba? Derken bir gün esila kanal toprakları oba yurduna girmişti..

Esilanın lakabı almanya şansölyesiydi. Sohbetlaf topraklarına katıldıgında Kalp,Serkan,Kaos la hasret gidermişti fakat serkan ve kalpe korona kaosdan başaka.. serkandan nurana virüs geçmişti..

Sohbetlaf korona tehditi altındaydı artık..! Acaba ne olacaktı? Derken ask odası sokaklarından 

Bir imdaaat çığlıgı Trilice yerde koronadan can çekişen Akını görmüş tüm sohbetlaf halkı tek bir bölgede toplanmıştı.Ask obasının sultanlarından olan Sena  devlet içinde devlet kurmuş ask ın sokakları kapatmıştı. Derken bölgeye cumhurbaskanı serkan ve yardımcısı kaos bölgeye gelmişlerdi. 

 

Bir anda ambulans sesleri ve jandarma sesleri sohbetlaf sokaklarını çınlatıyordu. Ambulans şöförü 

Sosin maceraperver ligiyle zikzak çizerek halkı galeyana götürüyordu. Ambulansdan tüm ihtişamıyla inen Doktor yıldız jandarma tugrula emirler yağdırarak koronaya yakalananları karantinaya alıyordu hızla.. Serkan ve Trilice karantina kararına tepki göstermişti tepkiye karsılık polisden kaza ile mermi yiyen serkan bir ayağı topallaya topallaya karantinaya sokulmuş trilice ise kafasına vurularak etkisiz hale getirilmişti. Yıldızın sadık hemşireleri olan sinem ve nare ise hastaları büyük bir tedbirle gözetim altında tutuyor gereken önlemleri alıyordu. Sohbetlaf hastanesi ise tam bir faciaydı.. karantinadan kaçışlar başlamış başak eşi kaosdan yardım istiyerek karantinadan firar etmişlerdi ikisi  karantina nöbetçisi olan aSk ise olayları gülerek rahatlıkla izliyor adeta içinden ne haliniz varsa görün diyordu..

Esila ise tüm bunların sorumlusu oldugu düsüncesiyle kendisini izole etmiş karantinada ağlıyordu günlerce..  Başak ve Kaos ağrı dağlarına kaçmış ağrı dagı eşkiyası ÖMER ve Mechulden yardım istiyorlardı. Bu kaçaklar acaba kurtulabilcek miydi? Fakat virüs tüm sohbetlafa adeta yayılıyor günden güne ölümler artıyordu.. Sena ve lejyonerleri Tugrul ve askerleri kaçakları an an arıyordu.

Serkan ve kalp sarılmış virüsden kurtulmak için Allaha dua ediyorlardı,ilerde evlenince yapacaklarını hayal edip teselli oluyorlardı. Virüse yakalanan bir dede vardı..  mucize eseri koronayı yenmiş herkese umut olmuştu.. Sohbetlaf sokaklarında ise vurdumduymaz tavırları ile dikkat çeken Garizes arada ‘’Bisimi Oli’’ diyerek olayları takmıyor adeta dalga geçiyordu. Derken olaylara dayanamayan havaranlı namı değer (hovoronlu) Garizesi infaz etmişti. Ask obasının sultanı sena ise olayları endişeyle izliyor kendisini izole etsede halkına yardımlar etmeye devam ediyordu.. Derken bir gümmm sesi Lokum sohbetlaf sınırlarına konulmuş koronaya önlem olarak bilinen bir mayına basmıştı.. Acaba ölmüş müydü? Orası muhtemel.. Korona kaçaklarından başak ve kaos ise ağrı dağlarına kamp kurmuş aşkları dillere destan olacak nitelikteydi.. Sohbetlafda kendisini özgür kız

olarak nitelendiren CnS lakaplı kız ise koronadan kaçmış izlandaya sıgınmıstı. Sohbetlaf millevekili Sito ise televizyonlara cıkıyor halkı sakinleştirmek için nutuklar atıyordu. Aradan aylar geçmiş Doktor yıldız ve ekibi sinem,nare yaptıklarıyla dikkat çekiyor yıldız ve sinem ve nare serkan,kalp ve triliceyi tedavi etmişti.. Ahh bir aksilik savaş esnasında yaralanan Serkan bir süre topal kalacaktı onun bu durumuna ise Lokum ve sosin kahkalar atıyordu. Kalp ise kıymetli annesi esilaya dualar ediyor koronadan kurtulması için ağlıyordu günlerce.. Acaba yıldız ve ekibi başarabilecek miydi? Sohbetlaf topraklarına girmeye calısan okyanus ise sınırda yakalanmış hapse tıkılmıştı. Sahi lokum dedik en son mayına basmıştı nasıl kurtulmustu? Ahh canım.. bir rüyaydı kanalın minnagı nehirin rüyasıydı.. Lokum sapasağlam yaşıyor  balkondan gelene geçene laf atıyordu. (Sanırım sohbetlafın) adı buradan gelmişti.

Mobil Sohbetlafın iki gezgini gulbeseker ve nefesim ise hiçbir şeyi umursamadan geziyordu sokaklarda.. 

Bir gün doktor yıldızın aklına bir plan gelmişti sohbetlafın en alimleriyle aksaçlılar kurultayı kuracaktı.

Bu kurultaya hemşireleri ve Alimligi ve motivasyonculuguyla meşhur Sena, tele bağlantı ile esila gibi kişilerle kurultayı başlatmış AŞI çalışmalarına baslamıstı. Sito aşıyı bulana 100000 TL para ödülü vaad etmişti herkes aşı geliştirmek için planlar yaparken ne doktorlar ne halk bulmustu aşıyı.. aşı bulunmustu ama kim bulmuştu.. Tabii ki Serkanın namı değer yaşlı asil ninesi bulmuştu aşıyı ağrı dağlarında şifalı otlardan tesadüf üzeri bulmuş kaos ve başakı ise o iyi etmişti. Bu müjdeli durumu ise Nar ve Mucize, iletiyordu insanlara.. aradan aylar yıllar geçmiş sohbetlaf koronayı yenmiş balkon konusması yapan serkan ise Adolf Hitler,RTE endamıyla zafer konusması yapıyor halk koronayı yenmiş sohbetlaf huzura ulaşmış koronadan can cekisen Akın ise mucize şekilde kurtulmustu.. 

Mutlu SoN

Hikaye yazarımız:Nehir

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 797 defa

Kategori: Sohbet Hikayeler

Yayınlanma Tarihi: 14 Nisan 2020

10 Yorumlar
eSiLa

♥️♥️Yüregine emegine saglik canim prensesim, cok güzel olmus ♥️♥️

Yildiz

SeRKaN senin cenen ayağına çook vurmuş demekki.topal kaldn hala susmadin arkadaş.. kaos abim tabiki iyi olcak senden önce.. sen kor topal kalsan bile cenen susmuyor yaa. Nehir keşke SeRKaN abinin cenesi düşmüş olaydi yaa ya da dili kopmuş olaydi.. adami topal birakmasaydin, o dil topal olmaliydi bence 😂😂😂😂💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

SeRKaN

Nehir çok güzel olmuş canımın içi gülerek Çok eğlenceli bir şekilde okuyordum yalnız Neden beni Topal yaptın hala anlamış değilim yani Kaos varken beni Topal yazdın sana bayağı bir bozuldum:) topal ölürüm dayanamam:D Bise o değilde kaos benden önce nie iyileşmiş:))))))) onuda anlamadım :))))

SiLa

CnS izlandaya kacmis akillim 😂😂😂 ehejejej

KaLp

Hahahahahaha yaaaa delisin nehir cok sekersin super olmus eline emegine saglik canim benim ;d akin iyiki olmediiiiiii !!! ;d

Akın

Bütün hikayelerde acı ceken niye hep ben oluyorum ya ölüyorum yada hasta oluyorum :):)

Garizes

Nehir ßen Vurdum Duymaz ßirimiyim Yani İnSanLarLa DaLgamı GeçiyOrum Sonum Kötü Olmuş HawaranLi Abem İnfazımı Vermiş : DD

Bilinmyen

Nehir Uyuzu Ellerine Sağlık Hatırlarsın Beni;)

Yildiz

Nehir yaa 😂😂😂coook gusel olmuss ahahaha Akın keşke kurtarmasaydın öleydi yaaa😂 SeRKaN a yazik olmuş topal kalmiş onada insalla bişey bulup kurtarcm 😂😂

Admin

Hahah, hayal gücüne bayılıyorum kuzu

Cevap bırakın

sohbet | mobil sohbet
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
amerika görüntülü sohbet
mnogochat