Multichat

Multichat

Multichat sohbet uygulamasından sizlere bahsetmek istiyoruz. Hindistan’ın trend uygulamalarından birisi olan Multi Chat ile sizlere gelen bağlantılardan gelen mesajları kabul ederek sohbetlere başlayabilirsiniz.

MultiChat

En yeni sohbet uygulamalardan birisi olan Multi Chat, sohbetlerinizi gizli tutarak yeni arkadaşlıklar kurmanız için kolay bir sohbet uygulamasıdır. Sizlere gelen bağlantıları kabul ederek arkadaş olabilir ve arkadaş olduğunuz kişiler ile sohbet edebilme hakkında sahip olursunuz. Aynı şekilde sizlere beğenmiş olduğunuz profiller için arkadaşlık isteğinde bulunabilirsiniz. Böylece yeni arkadaşlıklar kurarak sosyal çevrenizi hızlı bir şekilde genişletebilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen trend sohbet uygulamalarından birisi olan Multi Chat her geçen gün daha da kullanıcı kitlesini yükselterek hizmet vermeye devam ediyor. Tüm zamanların en kolay arkadaş edinme uygulaması olan Multi Chat, Sohbetlaf.com alt yapısında yer almaktadır. Böylece sitemiz üzerinden de beğenmiş olduğunuz profiller ile kontak kurarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Tek yapmanız gereken mevcut tüm özellikleri kurmanız ve inceleyerek kullanmanız yeterli olacaktır. Bu işlemleri tamamlamanız ile birlikte yeni insanlarla tanışmak çok daha kolay hale geliyor.

Multi Chat Özellikleri Nelerdir?

MultiChat özelliklerini kullanarak çoklu sohbete adeta aşık olacak ve sohbetlaf.com üzerinde keyifli zaman dilimleri sizleri bekliyor olacaktır. İşte Multichat uygulaması ile yapmanız gereken işlemleri sizlere maddeler halinde iletelim.

 

  • İstek gösterin, Sohbet için ilk adım atın.
  • Eğlenceli emojiler sayesinde metin mesajlarını kullanarak iletişim kurabilme özelliği,
  • Arkadaşlarınıza sesli mesaj gönderme özelliği,
  • Kamera veya galeri üzerinden çekmiş olduğunuz resimleri veya ekran görüntülerini karşı tarafa gönderme imkanı,
  • Mevcut belge veya dosya gönderme özelliği,
  • Ses gönderme özelliği,
  • Gruplar oluşturarak toplu sohbetlere katılma veya arkadaşlarınız ile toplu olarak görüşme özelliği,

Daha sayamadığımız pek çok özellikle hizmet vermekte olan Multichat uygulamasına sitemiz üzerinden erişebilir, sohbet odalarımızda bu imkanların hepsini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hızlıca uygulamayı denemek için sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Yazar: Can

Görüntüleme: 1244 defa

Kategori: Sohbet Görüntülü

Yayınlanma Tarihi: 29 Eylül 2020

sohbet | mobil sohbet
windows forumu