Mynet Sohbet

Mynet Sohbet

Mynet sohbet kullanıcıların bir türlü unutamadığı oldukça keyifli bir sohbet sitelerinden birisiydi. Kapatma kararı almasıyla birlikte kullanıcılarını üzen, kullanıcıların farklı sunuculara dağılmasına neden olan bir sohbet sitesi olarak tarihe adını yazdırmıştır.

Mynet Sohbet

eski mynet sohbet

eski mynet sohbet

Geçmişte büyük başarılara imza atan bir sitedir. Adından da günümüzde hala söz ettiren ve kullanıcıları bakımından oldukça kaliteli olan bir sohbet sitesiydi. Ne yazık ki mynet almış olduğu karar gereğinde smeet uygulamasını getirmesidir. Sonrasında da irc dönemine son vermesi kullanıcıları tarafından büyük protestolara kalmış olsa da, irc sunucusunu tekrar aktif etmedi.

Hal böyle olunca bunu fırsat bilen sohbet siteleri mynet sohbet adı altında pek çok site açarak eskimynet ortamlarını bir arada tutmanın peşine düşmüş oldu. Kimi kullanıcılarını kazanırken, çoğu kullanıcıları farklı sunuculara dağılarak yeni sunucularda takılmaya başladılar.

Bizler de günümüzde hala popüler olan eski mynet sohbet kullanıcılarını tekrar bir araya getirerek, eski mynet sohbet ortamını getirerek yine onlara eğlenceli dakikalar geçirmesi adına tüm imkanları zorlamaya başladık.

Yine eskisi gibi bir yandan sohbet ederek, bir yandan oyun oynamalarına imkan tanıyacak şekilde özel olarak kodlamış sohbet platformuna giriş yapmak isteyen kullanıcıları sohbet sitemize davet ediyoruz.

Henüz test aşamasında olsa da mevcut kullanıcı kitlemiz tarafından büyük ölçüde beğenilen ve mynet sohbet kullanıcıları için özenle hazırlamaya çalıştığımız sohbet uygulaması sayesinde eski mynet sohbet kullanıcılarını tekrar bir araya getireceğimizi ümit ediyoruz.

Bildiğiniz gibi mynet sohbet sitesinde ilişki kanalları, oyun kanalları, spor kanalları, sohbet kanalları, yaş kanalları ve daha pek çok alternatif kanalları üzerinden kullanıcılarına hizmet vermekteydi. Bizde aynı ortamı tekrar hazırlayıp, en iyi şekilde günümüz jenerasyonuna göre entegre ederek siz mynet kullanıcılarını sitemize davet ediyoruz.

Eski Mynet Sohbet

Eski Mynet Sohbet odalarımızda sizleri ne gibi yenilikler bekliyor. Gelin birlikte bunları inceleyelim.

  • Okey, Batak, İhale, 101 ve benzeri gibi oyunları oynayabilme,
  • Oyun oynarken bir yandan müzik dinleme keyfi,
  • Oyun oynarken aynı zamanda sohbet edebilme,
  • Oyun puanlarınızı düzenli olarak artırma ve rekabet ortamı,
  • Arkadaşlık edinme durumları,
  • Kendi gruplarınızı oluşturma imkanı,
  • Online olduğunuz süre ve puanlama sistemi.

Daha sayamadığımız pek çok özelliklerle sizleri tekrar bir araya getirebilecek yeni jenerasyon mynet sohbet odalarımız ile sizlere eski mynet sohbet ortamını sunmaya hazırlanan sitemiz, siz kullanıcıları sitemize davet ediyor.

Kaliteliyi her zaman ön planda tutarak hareket eden yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sohbet sitemiz, her geçen gün daha da büyüyerek sizlere çok yönlü hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Siz değerli kullanıcılarımız da bu konuda bizlere destek verirken, yeni kullanıcılarımızı da bünyemizde görmekten mutlu olacağımızı belirtiyoruz.

Mynet çatısı altında sitemizde eski ortamını yakalamak isteyen tüm kullanıcılara kapımızı açıyor, muhteşem sohbetler ile keyifli zaman geçirmek isteyenleri hemen sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

Mynet  Eski Sohbet

Türkiye’nin en kaliteli sohbet sitelerinden birisi olmak ile beraber mynet eski sohbet artık hizmetinizde. Sizlerle birlikte çok daha kaliteli bir platform oluşturarak en güzel sohbet ortamlarını sizlere sunmaya çalışan sitemiz kaliteli bir ortamla sizleri baş başa bırakıyor.

Tek yapmanız sitemize giriş yapabileceğiniz bir rumuz belirlemek olacaktır. Belirlediğiniz kullanıcı adı bir nevi sizin sanal sohbet siteleri üzerinde ki kimliğiniz olacaktır. Akıcı sohbet konularınız, arkadaşlıklara vermiş olduğunuz önemle farkınızı diğer kullanıcılara hissettirin.

Böylece güzel bir otamda sizlerin sohbetine katılmak isteyen yüzlerle kişi ile karşı karşıya olabilirsiniz. Bizimle aynı fikirdeyseniz hiç vakit kaybetmeden, hemen sohbet odalarımıza bağlantı kurabilirsiniz.

 

 

Yazar: Can

Görüntüleme: 10897 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 28 Eylül 2020

sohbet | mobil sohbet
windows forumu