SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Sohbet Odaları Nasıl Oluyor

Sohbet odaları nasıl oluyor

Sohbet odaları belli gruplara hitap eden konulara göre belirlenerek şekil alır. Bu konu bir spor veya hobi olabilir. Ya da belli bir konu hakkındaki özel düşünceler adına yapılabilir. Ayrı din ya da mezhepler için bile ayrılmış odalar vardır. Bazen farklı düşüncelerdeki grupları tanıma isteği duyabilir ve bu gruplara girerek bu merakımızı gidermeye çalışabiliriz. Amaç hem o görüş hakkında bilgi sahibi olmak, hem de yeni insanlar tanımaktır. Fakat bazı odalarda da tehlikeli diyebileceğimiz kişiler bulunabilmektedir. Bunların niyetlerini anlamak için onlarla soru cevap yöntemi kullanabiliriz.

 Küçük yaştaki çocuklarında bu arkadaşlık sitelerinden faydalanarak sohbet etmek istemeleri doğaldır.  Fakat bazen bu sitelerdeki odalar tehlikeli olabilir. Henüz yetişme çağındaki çocukların belli bir düşünceye veya inanışa hâkim olmaması onların bazı odalardaki fikirlere kendilerini çabuk kaptırmalarına sebep olur. Onların böyle durumlarla karşılaşmaması için girilen her odaya dikkat edilmesi gerekir. Odaların hangi amaçla kullanıldığı bu olaylar için önemlidir. Mobil sohbet vasıtasıyla da her an bu odalara giriş sağlanılması kişilerin etkilenmesi açısından da dikkat edilmesi gereken hususlardan sadece biridir.

18 Ekim 2019 TarihindeRahul Tarafından yazıldı

3Yorum 1.256 Okunma

facebook Twitter

BENZER YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

 • 20 Ocak 2020 / 09:39
  yildiz

  18 yaş altı üstü bu sitelere girmeyiniz lutfen.. Her nickin altinda bı insan vardir ama her insan da sizin gibi iyi niyetli olmayabilir

 • 20 Ocak 2020 / 09:39
  KaoS

  Rahul abi cook güzel bı aydınlatma olmus

 • 20 Ocak 2020 / 09:39
  NosTaLji

  Rahul bey güzel bı bilgi verme olmuş