Bizimmekan Sohbet

Bizimmekan Sohbet

Sevgili okurlarımız ilk önce selam ve saygılarımızı sunarız. Bizimmekan sohbet olarak siz değerleri okurlarımıza bir nevse kalemimizin izin verdiği süre zarfında birkaç kalem almak ihtiyacı duyduk. Nedir bunlar diyecek olur iseniz hazır iseniz başlayalım.

Bizimmekan Sohbet

bizim mekan

bizim mekan

Dünya’da zengini fakiri ilkeli 3.sınıf ülkesi deme den kasıp kavuran malum çağımızın en unutulmaz senesini geçirmemizi de sağlayan Covid-19 kayıp ettiğimiz canlar , kendimizden ve çevremiz den verdiğimiz ödünler. Ve bu süreçte tabi ki de evde kalarak çeşitli unuttuğumuz aktifiteler gün yüzüne çıktı. Bunların başında da tabiki de bizim mekan olarak üstümüze düşen en iyi sohbet ortamını oluşturmaktır. Siz değerli üyelerimizin evde sıkılmadan sohbet etmenizi sağladık. Covid-19 ile aslında özgürlüğümüzün ve sosyal çevremizin ne kadar değerli olduğunu gerekse gittiğimiz en basit bir çay ocaklarının değerini çok iyi anladık.

Bu olaylar sayesinde aslında şunu bir ders çıkaramamız gerekiyor. Elimizden alınmadığı sürece asla bizlerin ciddi anlamda o olanakların ne kadar değerli olduğunu bilememiz gerekiyor. Ayrıca bizlerin bu sene içerisinde en çok düşündüğümüz şeylerdendir. Ve tabi komik olaylar da sebep olmadı değil neler mesala. Aaa karımla yada kocamla ne çok özelliğimiz var gibi gördüğümüz bizim mekan sohbet ortamlarındaki yazılar gibi bunlar biraz olsun tebbesüm etmemize olanak sağladı.

Aslında bu zamanda en büyük derslerimizden birisi de kendimize ne kadar zaman ayıramadığımızı öğrenmiş olduk. Birbirinden güzel kadın kullanıcılarımız aslında el marifetlerini iyice artırdı. Evde yapılan ekmekler evde yapılacak en büyük aktifeler araştırıldı. Tabi ki bu süreçte bizim mekan sohbet gibi bizimde başını çektiğimiz ortamlar siz değerli kullanıcılarımıza sunulduk.

Bizim mekan sohbet olarak sohbet ortamlarımız da gerekirse gündemi , sporu , felsefeyi ve hatta eski zamanlarda ki gibi fizik ve sinemayı etki eden faaliyetleri gün yüzüne çıkarmak en ilke öncelliklerimizdir.

Son zamanlarda sohbet siteleri bitti sosyal ağalar var deniliyor ise de şu bir gerçektir ki 2004 senesinde buna aşikar olmuş bizim gibi insanlar dostluk ve samimiyete önem verenler arz ve talep doğrultusunda oluşturdukları bu döngü de her zaman bu sistemler bizim mekan gibi asırlık çınarlar misali asla yılmadan yıkılmadan ayakta duracaktır.

Yazar: Can

Görüntüleme: 696 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2021

sohbet | mobil sohbet
windows forumu