Gabile

Gabile

Gabile Sohbet odalarımız yenilendi. Sizleri artık çok daha eğlenceli dakikalar ve keyifli sohbetler bekliyor olacak. Sitemiz gabile çatısı altında sizlere modern yenilikçi sohbet hizmetini sunmaktan gurur duyar.

Gabile

Sohbet etmek insanoğlu için son derece önemli bir husustur. Sohbet etmek insanları rahatlatmış olduğu gibi, sakinleştiren, derdine derman olan, iletişim açısından da son derece önemli olan unsurlardan birisidir. Bir insan sıkıntısını dile getirmek için karşısında ki kişiye mevcut sıkıntılarını sohbet eşliğinde anlatmak ister. Bir insan mutluluğunu paylaşmak için karşısında ki ile sohbet içerisinde bulunur. Bir insan istediği şeyi elde edebilmek için karşısındakine sohbet eşliğinde hamleler yapar. Bu yüzden gündelik yaşantımızda asla olmazsa olmaz dediğimiz unsurlardan birisi kesinlikle sohbet diyebiliriz.

Öncelikle Ülkemiz üzerinde ne yazık ki toplum ilişki türlerine karşı bir takım engeller koymaya çalışmaktadır. Dinen yasak olduğunu ifade etmiş oldukları ve toplum tarafından dışlanmakta olan hem cinslerine olan ilgi türünde ki ilişkileri ne yazık ki ülkemiz deki insanlar büyük tepki göstermektedir. Oysa ki insanlar kendilerinden sorumludur. Yapmış oldukları tüm işlemlerden kendileri sorumlu olduğu gibi hal ve davranışları konusunda karşısında ki kişileri rahatsız etmediği için saygı gösterilmesi zorunludur. Bu ilişki türünü sevmeyebilirsiniz fakat karşınızda ki insanın görüşüne saygı göstermemiz gerektiğini bazen unutuyoruz. Bunlardan bir tanesi de şüphesiz gabile ilişki türleri diyebiliriz. Erkeklerin kendi cinslerine olan ilgisi veya Kızların kendi cinslerine olan ilgisi ve ilişki türleri Türk toplumu tarafından örf adetlerine ters düşmesiyle birlikte toplum tarafından neredeyse linç edilircesine kadar karşı durmasıdır.

Bir insan düşünün, karşı cinsine olan ilgisinin olmadığını düşünün. Bu kişileri birleştirdiğiniz zaman huzurun olmadığını düşünün. Böylesi daha mı güzel? Bence toplumun öncelikle bunu idrak etmesi gerekiyor. Bunu idrak edebildiği zaman görüş açılarının değişeceğini düşünüyorum. Bizler bu sorunu çözebilmek için gabile ilişkisi içerisinde bulunan kişiler için sohbet odalarımızı yeniledik. Gay olan kişilerin aktif pasif olarak yer alabilecekleri, Lezbiyen kadınların bir arada bulunabileceği kanallar ve her iki toplumunda ortak kanalı olarak açtığımız gabile üzerinde buluşabilecekler. Böylece toplum içerisinde yapmış oldukları aramaları çok daha rahat bir şekilde sohbet odalarımız üzerinde yapabilmelerine imkan tanınmış olacaktır.

ÖNEMLİ: Sitemiz sizlerin sadece sohbet edebileceği bir platform olarak hizmet vermektedir. Kişilerin bir arada buluşarak görüşme yapabilmesi için bir hizmet sağlamaktadır. Sohbet sitelerimiz üzerinde edinmiş olduğunuz kişileri tam olarak tanımadan görüşüp / görüşmeme şekli tamamen sizlerin insiyatiflerinde olduğunu bilmenizi isteriz. Bu gibi durumda sorumluluk kesinlikle sitemiz değildir.

Gabile Sohbet Odaları

Gabile sohbet odalarımız sizlere ne gibi hizmet sunuyor gelin birlikte inceleyelim. Gabile sohbet odalarımız sizlere modern sohbet yazılımı sayesinde tabletler, bilgisayarlar ve mobil cihazlar üzerinde hizmet vermektedir. İnternet’in bulunduğu her noktadan sitemize giriş yapabilir ve sohbet odalarımızda yer alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yüzlerce bay bayan kullanıcı ile sohbet edebilir, kendinize yeni arkadaşlıklar kurarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Bunların yanı sıra sizlere sunmuş olduğumuz eğlence kanalları da yer almaktadır. Vaktinizi tam anlamıyla dolu dolu geçirebileceğiniz sohbet platformumuz üzerinde bulunmasını istediğiniz, görüş ve önerilerinizi de sunucu yöneticilerimize ileterek proje içerisine alınmasını isteyebilirsiniz. Söz konusu isteğiniz değerlendirilerek yapılma durumu söz konusu olabilir. Sitemiz, kullanıcılarımızın istek ve görüşlerine son derece önem veren bir site olup, kullanıcı dostu bir sohbet platformudur.

Yazar: Can

Görüntüleme: 922 defa

Kategori: Cinsel Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Eylül 2020

sohbet | mobil sohbet
windows forumu