Zurna Sohbet

Zurna Sohbet

Zurna Sohbet odalarında bir yenilik. Sitemiz zurna.com.tr adı altında birleşmiş olup mevcut site sayılarımız her geçen gün artmaktadır. Yeni sitelerin gelmesiyle birlikte almış olduğumuz kararlar alt kısımda ki gibidir.

Zurna Sohbet

Bugun değişik bir yazı yazıorum.. Zurna’yı kullanmayı çoğu kişi bilmiyor, bunu anlatmak istiyorum. Okuyun ve lütfen bana özel mesaj atmayın bu konuda.

Zurna bildiğiniz gibi bir arkadaşlık platformu ama aynı zamanda paylaşım sistemi. Burada her türlü kültürden kişiler geliyor kendi bakış açılarıyla. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, Zurna’da tek değişmeyen şey bu kişilerin geliyor olması olacak.

Farklı kültürlerden insanlar aralarında değişik şekilde iletişim kurabilirler. Burayı mahalle arkadaşları gibi gören birisi argo konuşmaya başlayabilir. Bundan rahatsız oluyorsanız, direk şikayet etmeyin. Bu çözüm değil. Cevapsız tepkisiz de kalmayın. Direk cevap yazıp, bu şekilde konuşmaması gerektiğini söyleyin. Bu o kişiye bir kaç kere iletilince o kişinin tavrında bir değişiklik olacaktır.

Bu işlemediği takdirde, Zurna’da biliyorsunuz bölümlerin çoğu sizlerin kontrolünde. Sayfanıza kötü bir yorum yapılmışşa, bu yorumu görünmez hale getirebilirsiniz, silebilirsiniz, veya o kişiyi engelleyebilirsiniz. Yapılacak ilk şey bu. Aranızda geçmiş sorunları Zurna yönetimine bildirmenizin hiçbir değeri yok, çünkü artık kişileri artık iki kişi arasında olmuş bir konuşmadan dolayı, veya kişisel sayfalara yazılmış yorumlardan dolayı banlemiyoruz. Hatta, diyelim ki sayfanıza birisi küfür yazmış, siz o küfrü silmez de bize raporlarsanız, sizin hesabınız dondurulacak. Çünkü sayfa sizin kontrolünüzde.

Son olarak. Zurna’dan ayrılmak istiyorsanız, yine banlenmek diye bir şey söz konusu değil. Kendinizi banletemezsiniz. Eğer profilinizin yok olmasını istiyorsanız, hiç kimsenin göremeyeceği hale getirin, resimlerinizi, kişiselleştirdiğiniz şeyleri silin, sonra da email adresinizi değiştirin. Bu şekilde hesabınız kullanılmaz hale gelecektir. Bir daha bu konuda lütfen bize mesaj atmayın, direk okumadan geçeceğiz.

Yazar: Can

Görüntüleme: 517 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 14 Ağustos 2020

Cevap bırakın

sohbet | mobil sohbet
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
amerika görüntülü sohbet
mnogochat