SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

izmir Mobil sohbet

izmir mobil sohbet

İzmir şehri Türkiye’nin üçüncü büyük şehridir. Anadolu yarım adasında ve Ege Bölgesinde yer alır. Önemli bir fuar ve liman kentidir. Yüz ölçümü olarak yirmi üçüncü büyük ilidir ve kültür yönünden oldukça zengindir. Ayrıca ikinci büyük liman şehrimizdir. Turizm yönünden milyonlarca insanı etrafında toplayabilmiştir.  Birçok ilçesiyle kalabalık bir şehirdir. Fakat günümüz şartları stres, yoğun iş temposu gibi sebeplerden kalabalık olan şehirlerde bile insanlar kendilerini yalnız hissedebilirler.

Yalnız olmak hiçbir canlının doğasında yoktur. Her canlı çiftler halinde yaratılmıştır. Paylaşmak ve birlikte olmak arzusu yaşamlarımızda olması gereken en doğal dürtülerdir. Şehirler bu denli kalabalık olmalarına rağmen insanların bu isteklerine cevap verememektedirler.  Buna istinaden internet ortamında bu istekleri karşılamak için bazı siteler kurulmuştur.  Bu sitelerin içindeki sohbet odaları da kişilerin istedikleri ortamda sohbet edebilme olanağı sunmaktadır. İnsanların arkadaş ya da sevgili ararken kullandıkları bu sitelerin ücretsiz olması kullanıcıların sayısını artırmıştır. Kişiler sevgilileriyle anlık görüşebilmek için ise mobil sohbeti kullanarak yazışabilir veya görüntülü görüşme yapabilirler.

28 Ekim 2019 TarihindeRahul Tarafından yazıldı

1Yorum 1.234 Okunma

facebook Twitter

BENZER YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

  • 20 Ocak 2020 / 09:48
    yildiz

    Rahul abi İzmir’e tatillere giden sensin valla bize Birgün de tatil macerani anlat… Havlu dan yaptığın semsiyeleri banyo terlikleri ile gezdiğin günleri denizde:))