Facebook mobil sohbet

Facebook mobil sohbet

İnterneti kullanarak facebookta yapabileceğimiz her şeyi artık mobil aracılığı ile istediğimiz her yerde yapabilmekteyiz. Kişilerin arkadaş Portföyü ne kadar çok olursa o kadar çok konuşabileceği arkadaşı var demektir.

 Facebook bir uygulamasında amaç tanıdığın veya tanımadığın kişilerle görüşebilme, yaptığın gezileri paylaşabilme, duygu ve düşüncelerini arkadaşlarınla paylaşabilme yeridir. Tabi sadece kendinin değil arkadaşlarının da neler yaptığını, neler düşündüğünü takip edebileceğin bir uygulamadır. Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Sürekli olarak yenilenmeye açıktır. Uygulamaların kullanımı kolaydır.

 2013 yılında Facebook Messenger’a Entegre edilen sohbet balonları özelliği tüm kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılıyor. Bu sistem mobil telefonlarımıza yüklediğimizde sürekli aktif gözükebiliyoruz ve böylece sevdiğimiz kişilerle, arkadaşlarımızla sürekli iletişim halinde olabiliyoruz. Mobil sohbeti kullanırken dünyanın öbür ucundaki arkadaşlarımızla dahi görüntülü görüşmeler yapabilir onlarla hasret giderebiliriz. Uzakta olan bir akrabamızla bile bu uygulama sayesinde istediğimiz an 7/24 neler yaptığı hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Facebookta sohbet odaları oluşturabilir, görüşlerimize yakın kişilerle grup şeklinde muhabbet edebiliriz. Bu sayede daha iyi ve keyifli zamanlar geçirmiş oluruz.

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 708 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 28 Ekim 2019

sohbet | mobil sohbet
windows forumu