SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Facebook mobil sohbet

facebook mobil

İnterneti kullanarak facebookta yapabileceğimiz her şeyi artık mobil aracılığı ile istediğimiz her yerde yapabilmekteyiz. Kişilerin arkadaş Portföyü ne kadar çok olursa o kadar çok konuşabileceği arkadaşı var demektir.

 Facebook bir uygulamasında amaç tanıdığın veya tanımadığın kişilerle görüşebilme, yaptığın gezileri paylaşabilme, duygu ve düşüncelerini arkadaşlarınla paylaşabilme yeridir. Tabi sadece kendinin değil arkadaşlarının da neler yaptığını, neler düşündüğünü takip edebileceğin bir uygulamadır. Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Sürekli olarak yenilenmeye açıktır. Uygulamaların kullanımı kolaydır.

 2013 yılında Facebook Messenger’a Entegre edilen sohbet balonları özelliği tüm kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılıyor. Bu sistem mobil telefonlarımıza yüklediğimizde sürekli aktif gözükebiliyoruz ve böylece sevdiğimiz kişilerle, arkadaşlarımızla sürekli iletişim halinde olabiliyoruz. Mobil sohbeti kullanırken dünyanın öbür ucundaki arkadaşlarımızla dahi görüntülü görüşmeler yapabilir onlarla hasret giderebiliriz. Uzakta olan bir akrabamızla bile bu uygulama sayesinde istediğimiz an 7/24 neler yaptığı hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Facebookta sohbet odaları oluşturabilir, görüşlerimize yakın kişilerle grup şeklinde muhabbet edebiliriz. Bu sayede daha iyi ve keyifli zamanlar geçirmiş oluruz.

28 Ekim 2019 TarihindeRahul Tarafından yazıldı

0Yorum 5.612 Okunma

facebook Twitter

BENZER YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.