Mobil sohbet chat

Mobil sohbet chat

Sohbetlaf.com ailesi olarak insanlara rahatlıkla düşüncelerini ifade edebildiği, ücretsiz, güvenli mobil chat sunarak samimi ve huzurlu bir sohbet ortamında eğlenceli saatler geçirmenizi sağlıyoruz.
Üye olmadan mobil sohbet kolaylığı ile yeni arkadaşlıklar kurabilir, oyun kanallarında eğlenebilir ve djlerimize eşlik ederek gün boyu aktif olan sohbet kanalımızda sıkılmadan chat yaparak boş zamanınızı değerlendirebilirsiniz.
Bir çok sohbet sitesi olmasına rağmen sohbetlaf.com olarak farkımızı görecek, samimiyetimizi hissedecek ve içten gülümsemelerinizle sohbetimize katılmak isteyeceksiniz.
Her insan farklı bir dünyadır. Bizim dünyamızı ve sohbetlaf.com mobil sohbet sitesi için emek veren renkli kişilikteki güzel insanlardan birazda olsa sizlere bahsetmek istiyorum.
SeRKaN; Sohbet sitesi sahiplerinden olup bunu asla hissettirmeyen, çok cana yakın, sempatik, insanlara fazlasıyla değer veren biri. Onunla sohbet eden biri her an "Burnumu Ye" cümlesini duyabilir. Biraz tutumlu(cimri) ve geveze onun dışında adam gibi adam dediklerimizden. Sohbetlaf.com`un Ağrılı Ribery`si. Benim dünyam.
KaoS; Deli ama merhametli, insanlara mesafeli, soğuk biri gibi görünse de sohbet ettiğinizde çok eğlenceli, güzel yürekli biri. Konuşmalari bazen sert gelebilir ama onu anlamak için tanımalısınız. Sohbetlaf.com`un koruması ondan sorulur "security"imiz. 
Balerin; Sohbeti ve nezaketi ile dikkat çeken, kuğu kadar zarif, düşünceleri ve esprileri ile her zaman gözümde zeki, akıllı bir bayan olmuştur. İnsanlara hayır, olmaz, yok gibi kelimeler kullanmadan isteklerini reddedebilen tek insan 🙂 
Başak; Sohbetlaf.com`un en emektar adminlerinden. Güçlü bir bayan ama bir tarafı da çok narin. Ne olursa olsun gülümseyebilen ve gülüşü, enerjisi ile örnek aldığım biri. Üzgünken köşesine çekilir, yüreği saf ve temiz biri. Tombik ve sulu göz 🙂
eSiLa; Yani susqun ve benim canım badim. Yurt dışında yaşıyor öyle tatlı bir Türkçe`si var ki çok hoşuma gidiyor. Yanlış bir davranış, söz duyunca "Arkadaşlar günah, olmaz, lütfen yapmayın." diyenimizdir. Ömrünün yarısı officede (onun deyişiyle) yarısı da yollarda geçiyor. 
uKaLa; Yakışıklı ve nicki gibi ukala, deli dolu, neşeli bide çok tripli. Fenerbahçe`ye ve kızlara zaafı var. Sohbetlaf.com`un ufaklarından ve çapkın denilince akla gelenlerinden 🙂 Sevdiğim, güvendiğim biri.
Sadem; Sohbet sitemizin güllerinden ve sesi, konuşması, diksiyonu ile insanı kendine hayran bırakan biri. Sıcak kanlı ama güvenini kazanmak zor. Konular üzerinde detaylı düşünen, okumayı seven ve meraklı. Meşhur sözü "Ben demiştim."
Lokum; Lokum gibi tatlı mı tatlı biri. Benim efulim, laz güzelim. Neşesi, enerjisi ile Sohbetlaf.com`un en sempatik kişilerinden. Özeli hep kapalı yazmayın 🙂 Birlikte raks etmeyi seviyorum. Deli bir tarafı var.
SosiN; Sohbetlaf.com`un neşesi. Benim cemkirellam,bitterim. Yemek yemeyi çok seviyor. Saymak gibi olmasın ama günde iki öğün kahvaltı yapıyor. Geceler ondan sorulur. Nickine bakınca erkek sanmayın artık isyanlarda nick değiştirecek diye korkuyorum. Az göbekli ve esmer taliplerini bekliyoruz 🙂
Milas27; Antepli ve fıstığa dayanamıyor. Yanında fıstık derseniz "cart curt pue" lafını duymaya hazır olun. "Keşke kavga olsa" meşhur sözü. Birbirimizi sevmiyoruz çünkü beni kıskanıyor. Bide fenerli sevmemek için bir neden daha 🙂
YiLDiZ; Bir Malatyalı sevmeden ölmeyin diyor bende onu sevdim yetmez mi. "Ahaha yaa" gülüşü bile çok tatlı. Samimi, içten ve kesinlikle azimli biri. Ünlemleriyle (!!!!) meşhur. Bu aralar sohbet sitemiz için çalışmaları yüzünden çok yoğun shellciden çıkamıyor 🙂
Hepsi birbirinden değerli olan arkadaşlarımı benim penceremden sizlere kısaca tanıttım. Ama her insan bir dünya ise onları ve nice güzel arkadaşlarımızı tanımak için sohbet odalarımızda bizimle olabilir ve Sohbetlaf.com ailesinde yerini alabilirsin.

Makale yazarımız: KaLp

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 1266 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 13 Mayıs 2019

sohbet | mobil sohbet
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
amerika görüntülü sohbet
mnogochat
mobil sohbet
okey oyna