SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Mudanya Sohbet

Merhabalar sevgili Mudanya'lı arkadaşlar.. Mudanya Sohbet platformu Bursa'nın güzel ilçelerinden biri olan Mudanya'lı kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.. Sizlerde hemşehrilerinizle sohbet etmek, keyifli vakitler geçirmek isterseniz normal hayatta sosyalleşmeye vakit bulamıyorsunuz değil mi ? Mudanya sohbet platformunda yeni arkadaşlıklar edinerek gününüzü keyifle geçirin.. 

Mudanya, Bursa'ya bağlı Marmara Denizine kıyısı olan güzel bir sahil ilçesidir..Marmara Denizine kıyısı bulunan Mudanya Bursa merkeze 30 km uzaklıktadır.. İstanbul2a deniz otobüsü ile 1.5 saatlik yakınlığı tatilcilerin dikkatini çekmektedir..Özellikle hafta sonları İstanbul ve Bursa'lıların şehrin gürültüsünden stresinden uzaklaşmak için tercih ettiği Mudanya'nın iklimi ılımandır..

Her yerinden tarih kokularını alabileceğiniz Mudanya'nın tarihinin  M.Ö 7. yüzyıla dayandığı belirtilmektedir.. 11 Ekim 1922 tarihinde Kurtuluş Savaşı sonrası imzalanan "Mudanya Mütarekesi" ne ev sahipliği yapan Mudanya, Lozan Barış Antlaşmasına giden yol olarak önemli bir rol oynamaktadır.. Mudanya geziniz sırasında Mütarekenin imzalandığı evi ziyaret etmeyi unutmayın..

Mudanya Sohbet platformu tüm Mudanya severleri ağırlamak için sizleri bekliyor.. Gelin hep beraber tanışalım kaynaşalım.. Güzel tarih kokan ilçemizin samimi içten insanlarını da dünyaya tanıtalım.. Hadi ne duruyorsunuz.. 🙂

 

21 Temmuz 2020 TarihindeLySsa Tarafından yazıldı

0Yorum Okunma

facebook Twitter

BENZER YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.