SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

En Eski Sohbet Odalari

sohbet sitesi

İnternetteki ilk arkadaşlık siteleri anlık yazışmalarla gerçekleşen programlardan oluşurdu. Gençler nicknameleriyle siteye giriş yaparak konuşmaya ve yeni arkadaşlıklar kurmaya başlıyorlardı. Eskiden de özel parayla üye olunan siteler mevcuttu.  Bu sitelere belli ücret karşılığında üye olunarak, siteye üye olan kişilerle görüşme sağlanabiliyordu. Günümüzde de böyle siteler hala vardır. Tabi teknolojinin ilerlemesiyle anlık iletilerin ve görüntülerin paylaşılabildiği yeni olanaklarla bu siteleri kullanabiliyoruz. Birde istediğimiz her yerde bu sitelere girebiliyor ve paylaşımlarda bulunabiliyoruz. 
Eskiden sadece internet kafelerin ve interneti olan yerlerde iletişim sağlıyorduk. Eski sohbet odalarında da kalabalık gruplar halinde görüşme yapılabildiği gibi ikili gruplarla da yapılabilmekteydi. İnsanların yalnızlıklarını paylaşabildikleri bu odalarda istenilen konularda sohbetler kişileri beklemekteydi.  Daha önce gençlerin internet kullanımı orta yaşlı kesimden daha fazlayken şimdilerde hemen hemen aynı seviyeleri yakalamıştır.. Her türlü yaş kriterindeki kişiler interneti kullanarak hoş Sohbet ortamlarına artık erişebilmektedirler.   İnternetin yayılmasıyla insanların beklentileri de artmış ve bu ortamdan her an faydalanma isteği doğmuştur. Buda mobil sohbet odalarının yaygınlaşmasını sağladı.

30 Ocak 2019 TarihindeRahul Tarafından yazıldı

4Yorum 527 Okunma

facebook Twitter

BENZER YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

 • 5 Ocak 2020 / 11:26
  SeRKaN

  O Sohbetlaf..

 • 20 Ocak 2020 / 08:29
  KaoS

  Rahul abi emeğine sağlık yorma kendini bu kadar can abim

 • 20 Ocak 2020 / 08:30
  yildiz

  Akıllı telefon cikmasaydi internetin de bı anlamı kalmazdı bence teknoloji cook güzel ilerliyor..

 • 20 Ocak 2020 / 08:31
  NosTaLji

  Bir sohbet var ki doyumsuz bir sohbet var ki içten samimi seviyeli.. işte tam da sitenizden bahsediyorum cook içten ve dogalsiniz emeğinize sağlık rahul bey