Sohbet Defterim

Sohbet Defterim

Renklerin anlamları vardır. Ve hayatta her insanın bir rengi vardır. Hiçbir şey sadece siyah veya sadece beyaz değildir.
Sohbet sitelerinde kendi renginizi ve size yakın renkleri fark edeceksiniz.
Kimi insan sizin için saflığı ve temizliği ile beyazken, kimisi de gücü, tutkusu ve matemi ile siyah olacaktır.
Peki dostluğu ve kişiliği ile size mavi gibi sonsuz ve özgürlük sağlayan biri olamaz mı? Ya da yeşil gibi huzur olan insanlar…
Gerçekten insanlar kişilikleriyle, hayatlarıyla, düşünceleriyle renkleri çok güzel temsil ediyorlar.
Canlılık ve dinamizmi ile kırmızı; neşe, zeka, incelik ve pratikliği ile sarı; asalet, lüks ve itibarı ile mor; güven ve rahatlığı ile pembe; verimliliği ile turuncu; doğallığı ile kahverengi; sonsuzluk, otorite ile lacivert; alçak gönüllüğü ve dengesi ile gri olan onca insan ve farklı dünyalar…
Mobil sohbet siteleri sizlere sohbet ortamı oluştururken, farklı renkte kişilerle tanışmanıza da imkan sunuyor.
Her kişilik bir renktir, bazısı ise içinde gökkuşağı taşır. Bunları keşfetmekse bize düşüyor. Mobil Sohbet ederken karşındaki kişinin beyaz olduğunu düşünürsün ama boğuştuğu siyahları bilemezsin. Zamanla onu tanımak, keşfetmek senin elinde ve bir insanı tanımak için sadece bakmak değil onu görmek lazim.
Bazen insan gizler renklerini ya da hayat karşısında bile isteye çoğu renginden vazgeçmiştir. Bazısının olmaya çalıştığı renk vardır. Bazısı da hala rengini arıyordur. Şimdi sen söyle hangi renksin ve hangi renkleri hayatına dahil etmek istiyorsun ?

Editörümüz : KaLp

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 1882 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 07 Mart 2019

sohbet | mobil sohbet
windows forumu