Sohbet Laf

Sohbet Laf

İletişim alışkanlıklarının ve teknolojik imkanların değiştiği ve birbirleriyle kaynaştığı bir dönem olan 20. Yüzyıl ve sonu ve 21. Yüzyıl başının moda iletişim alanı olan internet, chat ve sohbet sitelerinin yararlı mı zararlı mı olduğu konusunu hala tartışıyor. Fakat artık bu tartışmaların yerini başka türlü araştırmalara bıraktığı da bir gerçek…kanallarına duyulan ön yargının güçlenmesine neden olur. Tıpkı herhangi bir kitabı doğru ya da yanlış algılarla okuyan insanlar arasındaki farklar gibi…Yani bahsini ettiğimiz bu konuyu düşünürken sorun değil de mobil sohbet odalarina çözüm odaklı bakmakta fayda var. Daha açık bir ifadeyle, sanaL siteLerin her sekilde hayatimizda ayri bir yeri olacaktir.mobil sohbetdeki LafLamanin tek adresi diye sorarsanız tek diyecegim sey 

Makale yazarımız: SosiN

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 767 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 30 Mart 2019

3 Yorumlar
KaoS

SosiN can emeğine yüreğine sağlık

YiLDiZ

SosiN mm her zamanki gibi harika yazmışsın.. emeğine yüreğine sağlık.Tarz senin bu yorumlarda çok hoş maşalla nazar değmeyeyim:-)

Tarz

Husniye seni gorunce kendimi manavda saniyom :) Husniye dondurdun beni deliye inanmasan sor veliye Veli dicek sana husnu 10 30 da binecek gemiye :)

Cevap bırakın

sohbet | mobil sohbet
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
amerika görüntülü sohbet
mnogochat