Sohbet Siteniz

Sohbet Siteniz

SohbetLaf.Com'da Senfonik Saatler..

Yüzyıllar boyunca insanlar,çeşitli hayat tecrübelerini,farklı sesler aracılığı ile ifade etmeyi yeglemistir.Tüm bunların meydana konuş tarzındaki estetik etik anlayislarinda müziğe merhaba dediğini dusunebiliriz.Hepimizin çıkardığı seslerin,herşeyin üzerinde inanılmaz etkileri vardır.

Müzik,kendini ifade etme yetisini,yaratıcılık zevkini,duyguların çoğalmasını gelişmesini,dilin gelişimini,soyut düşünmeye sonrasında söz aracılığı ile somuta aktarmaya katkıda bulunur.

Müzik yalnızca müzik değildir çünkü içinde binbir hikayeyi,duyguyu,fikri,sabri,anları barindirir.Sohbet ederken bile hoşuma giden bir şarkı duysak,kendimizi iyi hissederiz,hayal kurariz,eğleniriz veya huzunleniriz kimi zaman da geçmişle bir bağ kurariz.Tabi duygusal melodilerin tadı başkadır.

Müziğin kendine has bir dili vardır,bunun adı notadir.Müzikal bütün sesleri simgeler ve notalarla buluşmak için müzik enstrumanlarina ihtiyaç vardır.

İnsanları bazen enstrümanların kendine has birbirinden farklı çıkardığı hoş tinilara benzetiyorum.Sohbet sitemizde herkesin,kendine özgü bir sohbet dili,sohbet tınısı vardır.

Birçok sohbetcinin tınısı piyanodan yayılan melodiler gibi narin ve kararlıdır,kiminin tınısı kemandan gelen melodi gibi naif ve haz vericidir,kimi sohbetcinin tınısı bağlamadan yayılan o eşsiz kültürümüzü yansıtan yurege dokunandir,kimisi gitarin yaydığı o romantik havayı estirendir,kiminin ki sazdan yureklere ulaşan türkülerimizi,manilerimizi bize hissettiren duygusal bir tiniya,dile sahiptir.Farkli melodiler gibi,farklı sesler,farklı sohbet dilleri..

Deniz kenarında ateşi harlamis,dalga sesleri esliginde mehtaba karşı,kumların üstünde oturmuş sohbet eden,gitarla şarkılar söyleyen genç arkadaşlarımıza rastlarız.Onlar gitarları,baglamalari ile sevda yüklü yureklerini ortaya koyarlar.Kimi insan duygularını yazı diliyle,kimisi sesli,kimisi şiirlerle ifade ederken,kimisi de bu şekilde ifade eder.Duygularini ve düşüncelerini böyle paylaşırlar.

Sohbet sitemizdeki Dj kadromuzda,gerek sesli,gerek şarkılarla,gerekse çok konuklu sohbetler gerçekleştirerek fikir alışverişi yaparak,çeşitli konulardan bahsederek,özel günlerdeki sürprizlerle,günün anlam ve önemine uygun dinletilerle,sohbetcilerimizin istek ve mesajlarına yer vererek tarzlarini,duygu ve düşüncelerini ortaya koyarlar.

Yayinlarimizda canlı performanslarda yer alır.Kimi yayincimiz bağlaması ile yureklere dokunur,kimi yayincimiz güzel sesi ile dinleyicinin gönlünü okşar,kimisi gitari ile romantizm rüzgarı estirir,bir diğeri fıkralarla,komik hikâyelerle gulumsetir,kimi yayincimiz hayatından anekdotlar paylaşarak dinleyiciye,sohbetciye " Ah ah..Buna benzer benimde anılarım var." dedirtip mazinin kilidini actirir..Saatler içerisinde bambaşka duyguları bir arada yaşarız.

Bu farklı duygulara ortak olmak sizin elinizde.Hem bu duygulara ortak olmak hem de bende yayinciyim benimde bir tarzım var,sizlerle paylaşmak isterim dediğinizi duyar gibiyim.Dj alimlarimizda devam etmektedir.

Kendi tarzınızı,sesinizi,sohbetinizi ve anilarinizi bizimle paylaşmak isterseniz SohbetLaf.com KalpFM Djlerinden biri olma heyecanını yaşayabilirsiniz.

Müzik sevginin,sevgi hayatın kaynağıdır.

Sevgi dolu sohbetseverlerin ve müzikseverlerin buluşma adresi SohbetLaf.Com da buluşalım.

Bakmayın oyle hadi beraber sohbet edip müzik dinleyip kahve içelim : ) 

Makale yazarımız: Balerin

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 1204 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2019

sohbet | mobil sohbet
windows forumu