Sohbet siteleri

Sohbet siteleri

insanoğlu doğası gereği sohbet ederek jest ve mimiklerini kullanarak iletişim kuran varlıklardır. Sohbet etmek ilk asırlardan bu zamana kadar bizlerin gerek hal hatır sormak, gerek anlaşmak, gerekse iletişim kurmak için kullandığı evrensel bir iletişimdir. Bu sohbetler kimi zaman faydalı sonuçlar doğururken kimi zamanda aksi sonuçlar'da doğurabilir.
Bunları şöyle değerlendirirsek ;
Üslüb ve adab-ı muaşeret çok önemlidir sohbette. Eğer bunlara dikkat edersek daha sağlıklı iletişimler kurulabilir.
Mobil Sohbet :
Mobil sohbet dersek teknolojinin giderek yayıldığı şu evrende sanal sohbette reel hayatımızın bir parçası haline gelmektedir. Reel hayatımızda bulamadığımız sohbeti sanal hayatta bulup rahatlıkla sohbet edebileceğimiz bir platformdur. Sanal'sa sohbet etme inen keyifli yanı ise yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara girip daha geniş ve düzeyli çevreye sahip olunabilir. Biz insanlar hep yeniliğe açık varlıklarız yeni ortamlara yeni olan herşey ilgimiz çeker. Sanal hayatta bir nevi aynı şey. Biliniz ki sanal ortamda iki kişi arasında sohbet sitesini çeken şey ortak kişiler ve mensubiyettir.
VELHASIL KELAM…!

📌SeVdiKleRiNiZe ZaMaN AyıRıN, YoKsA Zaman SeVdiKleRiNiZi SizDeN AyıRıR..

Makale yazarımız: Başak

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 607 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 14 Mart 2019

8 Yorumlar
Osman

Harika bir yazi olmus cok begendim sohbet icin sizin siteye hep gelicem

YiLDiZ

Başak mmm çook güzel döktürmüşsün valla hele en son yazdığın çook doğru..:) iyiki sizi tanımışım iyi kimde sizi seviyorm.. güzel bi aile olduk.. sıcak kanlılığınız beni size çabuk aliştirdi..sizle konuşmadan duramıyorum:))) daha ne diyeyim..hepinizi seviyorm..

hayRaNiN

haketen cok güzel ve ictenLikle yazmişSin okudum fikirlerin düşüncelerinde kendin gibi güzel aktarmişSin umarim devami geliR makaLe yazma hayatinda başarilarinin devamini dileRimmm CnM :)))

eSiLa

YÜREGINE SAGLIK GÜZELIM, EMEK ICIN CEKILMIS HER SEY DEGERLIDIR .. iyiki varsin degerlim.

KimSe

Mobil sohbet sitelerinin avantajlarini cok guzel anlatmıssın. Emegine saglık.. 

KaLp

Emeğine, yüreğine sağlık canım :) Bir insanın bir insana verebileceği en büyük hediye, ona ayıracağı zamandır.  Seviliyorsun <3

SeRKaN

Yüreğine sağlık başak baskan Yıne Dökturmussun  :D

RahuL

Eline sağlık başkan :) 

Cevap bırakın

sohbet | mobil sohbet
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
amerika görüntülü sohbet
mnogochat