Telefonda Sohbet

Telefonda Sohbet

Günlük yaşantımız telefonda sohbet hemen hemen hepimiz sohbet etmekteyiz. Sohbet sitelerinin siz kullanıcılarına sunduğu telefonda sohbet hizmetleri ise çok farklıdır. Bu farklılıklar nelerdir? Gelin birlikte detayına girerek inceleyelim. Canınız mı sıkılıyor? Yeni arkadaşlıklar edinmek mi istiyorsunuz? O zaman girebileceğiniz en doğru adres sitemizin sizlere sunmuş olduğu gibi sohbet siteleridir. Sitemiz üzerinde telefonda sohbet etmek istediğiniz bay, bayan kullanıcılar ile görüşmeniz mümkündür.

Kızlarla Telefonda Sohbet

Yeni kızlarla taşınarak arkadaş edinmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan sohbetlaf.com, siz kullanıcılarına kızlarla sohbet imkanı tanıyan sitemizi ziyaret etmelerini öneriyor. Kızlarla sohbet etmek sizlere pek çok alternatif seçenek sunacaktır. Sevgili yapmak isteyenlerin ve kızlarla telefonda sohbet etmek isteyenlerin sohbet sitelerimizi ziyaret ederek kendilerini tanıtmaları ve hoşlanmış olduğu kişilerle seviye atlayarak telefonda sohbet etmeleri karşılıklı olarak güven sonrasında gerçekleşmektedir. Kimisi de bu telefonda sohbet hizmetlerini farklı olarak kullanmaktadır. Cinsel anlamda kullanmak isteyen arkadaşlarımızda olacağı için, cinsel kullanıcılar ile bu konuları anlaşarak telefona taşıyabilirler.

NOT: Sohbet numaraları adı altında hizmet veren sitelerde yer almaktadır. Sitemiz siz kullanıcılarımıza böyle bir hizmetinin olmadığını belirtmek istiyoruz. Sitemiz tamamiyle karşılıklı konuşma ve güven doğrultusunda sohbete dayalı bir hizmet olduğunu açık bir şekilde ifade ederiz.

Telefonda Sohbet Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gündelik yaşantımızda en çok kullandığımız cihazlardan birisi kuşkusuz cep telefonlarıdır. Hal böyle olunca da mobil sohbet‘in ön planda olmasıyla birlikte telefonda sohbet akışı da hızla ilerlemiş ve kullanıcılar sohbet etmiş oldukları kişilerle, birbirlerini daha iyi tanımak için telefonda sohbet etmeye başlamıştır. Bu yüzden siz kullanıcılarımızın böyle bir niyeti olması halinde açmış olduğumuz telefonda sohbet kanallarımıza giriş yaparak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonda Sohbet Ederken Nasıl Konuşulur

Telefon numarasını almış olduğunuz bir kişiyle sohbet etmeden önce bilmeniz gereken bir takım unsurlar vardır. Bunlardan en önemlisi kiminle sohbet ettiğiniz oldukça önemli bir durumdur. Karşınızda konuşmak istediğiniz kişi bir kadın yada erkek olabilir. Kadın ile sohbet ediyorsanız, nazik bir kişilik olmaya özen göstermelisiniz. Ağzınızdan çıkmış olan her bir kelimeye dikkat etmeniz son derece üzerinde durulması gereken bir konudur. İstemeden söyleyeceğiniz cümleler karşınızda ki kişiyi kızdırabilir yada incinebilir. Konuşmak istediğiniz kişi bir erkekse, yine konuşma şeklinize son derece önem vermelisiniz. Kullandığınız kelimeler karşı taraftan sizin hakkınızda farklı şekilde düşüncelere yol açabildiği gibi, gözünden düşmenizi de sağlayabilir.

Bir Kadınla Telefonda Sohbet Ederden Yapmamanız Gerekenler

Kesinlikle küfür içerikli sözcüklerden uzak durmalısınız. Emri vaki ve saygısızca hareketlerden uzak durmalısınız. Çünkü karşınızda bir bayan var ve onunla konuşurken tam anlamıyla nazik ve kibar bir beyefendi olduğunuzu ikna etmeniz, sizlere artı puan verecektir. Kendini bilmez konuşma tavırları sergilemeniz sizi itici bir insan yapacağı gibi karşınızda ki kişiden uzaklaşmanız anlamı taşıyabilir. Öncelikle karşınızda ki kişi konuşuyorsa, sözünü kesmemeye ve onu dinlemeye özen gösteriniz. Bu davranışlarınız telefonda sohbet sırasında sizler için olumlu puan taşımanın yanı sıra, size olan güvenini de daha da arttıracaktır.

Bir Erkekle Telefonda Sohbet Ederden Yapmamanız Gerekenler

Erkek bireyler kadınlar kadar olmasa da kullanmış olduğunuz cümlelerin altında muhakkak bir takım şeyler arar. Sürekli olarak bir acaba sorusu kafasında yer işgal ederek, yanlış düşüncelere kapılmasını sağlayabilirsiniz. Erkek beyni, kadın beyninden farklı şekilde işlemektedir. Fesat düşüncelere kapınabilirler. Telefonda sohbet ederken önemli olan bir takım şeyler vardır. Karakter yapısı bir erkeğin en önem verdiği hususlardan birisidir. Bu yüzden karşınızda ki kişi bir erkekse samimi, içten ve doğrudan bir konuşma gerçekleştirmeniz sizlere olumsuz sonuçlar verecektir. Aksi halde her zaman bir kuşku iç yapısında olarak sorgulamalar başlamasına neden olabilirsiniz.

Erkek ve Kadının Toplumda Yan Yana Olması

Ülkemizde bu gibi durumlar ne yazık ki farklı şekilde algılanabiliyor. Son zamanlar da ise bu durum daha da geniş bir kapsama yayılarak başkalarının ne düşündükleri umurunda olmadan diledikleri gibi yaşama şekilleri toplum tarafından ters algılanmasına sebep olmaktadır. Bir erkek ile bir kadın yola yürürken sarmaş dolaş yürümesi yanlış anlaşılmasına neden açması akıllarda ki fesatlığın bir simgesidir. Her insan bana göre dilediği gibi yaşamalıdır. Bu yüzden toplum tarafından ne şekilde anlaşılması, yeni nesil gençlerin hiç takmadığı bir dönemde olmasıyla örtüşmesi, büyüklerine olan saygı ve sevgi anlayışının farklı olmasından kaynaklıdır. Özellikle üniversite çağında olan gençlerin, sokak ortasında öpüşmesi, el ele yürümesi, birbirlerine sarılması, sokakta dans etmesi, şarkı söylemesi ve akla gelmeyen pek çok hareketler, eski tipte ki insanlar tarafından hor görülmektedir. Oysa ki gençlerin diledikleri gibi yaşaması, en doğal durumdur.

Telefon Sohbetleri Sakınca Arz Ediyor mu?

Özellikle içine kapanık insanların tercih etmiş olduğu, utangaç insanların sıklıkla kendilerini telefona adamaları farklı anlaşılabiliyor. Bu durumun herhangi bir sakıncası olmadığı gibi aslında bir takım terapi sistemi şeklinde de görülmesi doğru olacaktır. İçine kapanık bir insanın yüz yüzeyken utangaç tavırlar sergileyerek davranışlarda bulunmak yerine, telefonda sohbet sırasında kendine güveni tam bir şekilde sohbet etmesi daha mantıklıdır. Günümüzde çocuğundan yaşlı bireyine kadar hemen hemen herkesin elinde cep telefonu yer almaktadır. Bu tamamen kişilerin aklından geçen fikirle örtüşmektedir. İyi niyetli insanların görüşleri farklı olması, kötü niyetli insanların da aklı uçkurunda olması durumu farklı kılmaya yetiyor. Bu tamamen insanların düşüncelerinden kaynaklı bir durumdur. Bu yüzden bu iki tip insanı birbirinden ayırarak sohbet etmek son derece önemlidir. Tabi ki bu tarz muhabbetler etmek isteyen kişilerde olacaktır. Bir takım düşüncelerini yerine getiren, fantezi dürtülerini destekleyen konuşma yöntemlerini tercih eden insanlar da olabilmektedir. Bu yüzden kişiler ile sohbet etmeden önce, niyetinizi bilerek davranmak son derece önemlidir.

Telefon Sohbetinin Zararları

Zararlarına değinecek olursak ne yazık ki telefonların teknolojik bir cihaz olmasıyla birlikte etrafa yaymış olduğu radyasyon biz insanlara bir takım zararlar vermektedir. DNA parçalanmasına yol açan ve bedenimize hissedilmeden zarar vermesi, dokuların tahribat olmasına kadar yol açmasına kadar ilerleyen zararlar içerisindedir. Bu yüzden telefon kullanırken, kulaklıklar ile sohbet edilmesi ve telefon ile mesafeyi koruyarak iletişim kurmak bir nevi alınabilecek önlemler arasında yer almaktadır.

 

 

 

Yazar: Can

Görüntüleme: 3325 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 29 Ağustos 2020

sohbet | mobil sohbet
windows forumu