Chat Yapmak

Chat Yapmak

SohbetLaf'ta Siber Değil Gerçek Aşk..

Siber ilişkiler,kişileri sanal ağlar üzerinden tanıştırmayı hedef belirleyen,kişilik özelliklerine göre eşleştirme yapan,siteler üzerinden sosyal paylaşım sitelerinde başlıyor.Kisiler kimi zaman bir buluşma ile bunu gerçek hayata taşırken,kimi zamansa uzaktan uzağa yaşanan bir beraberlik olarak kalıyor.

Görmeden,dokunmadan yaşansa bile,sanal aşk gibi görülenler için bir anlamı vardır.Kimi zaman yalnızlığı paylaşmaktır adı,o mutluluğu,kederi,yaşanılan her ama her anı.Saatlerce devam eden telefon görüşmeleri,mesajlasmalar ve bunun gibi.Yasanan bu tip ilişkilerde çiftler kimi zaman birbirlerini sadece fotoğraf karesinde,videolarda görmelerine ragmen,duygularını içtenlikle paylaşabiliyor.

Sanal denen mecrayi gerçek olmayan sadece sanal alem olarak tanımlamak aslında bir yanilsamadan ibaret.İki insan arasında, sohbet sitesi aracılığı ile de olsa yaşanan ilişkilerin hepsini sanal olarak nitelendirmek sadece bu yanilsamanin bir türevi.Kisiler birbirlerine karşı gayet samimi dürüst olduğu sürece yaşanılan ve paylaşılan herşey gerçek.Beraberliklerin niceligini ve niteliğini belirleyen yine insanlardır çünkü.

İhtiyacınız olan sarılmak için bir beden değildir.Aradiginiz ve istediğiniz,sizi sizin kadar iyi anlayan birine karşı duyduğunuz sevginin,o zaman ve mekan tanımaz sicakligidir.Sanal denen aşkların,günümüzde yaşanan birçok aşktan çok daha gerçekçi olduğunu düşünüyorum.

SohbetLaf.Com da tanışmış,o sıcaklığı birbirinde yakalamış,aşklarının beraberliklerinin gerçekliğini bana ve sitemizde bulunan bütün dostlarımıza hissettirmis olan,birbirine karşı dürüst ve aşk dolu,süper samimi,karakteristik özelliklerini ve dostluklarını çok sevdiğim,saydığım ve inandığım iki 'Kiymetlim' ile şeker tadında ufak bir söyleşi yaptım.Hem onları daha yakından tanıyalım,nasıl tanistiklarini,samimi beraberliklerinin gelişim sürecini,aşka dair duygu ve düşüncelerini, chat yapmanın keyfini,sitemizle ilgili olan görüşlerini beraber öğrenelim : ) 

 

Merhaba KaLpim ve Serkancigim : ) Sizi yakinen tanıyorum ama öncelikle yeni taniyacagimiz dostlarımız için,kısaca kendinizden bahseder misiniz ? 

KaLp : Ben SohbetLaf.Com un adminlerindenim ve nickim KaLp.Kayseri'de yaşıyorum.Kalbim Ağrı'da Agriliyim : ) 

SeRKaN : Ben Agriliyim,yaşımı söylemem.Bizi tanımak isteyenleri,SohbetLaf.Com da görmek,tanışmak ve kendimizi ispatlamak isteriz.Yasayarak öğrenmeleri daha güzel bence : ) (Birazdan röportaj yaptığımın farkına varacak))) 

Sohbet sitemizde ilk tanıştığınız anlar,şüphesiz hep hatrinizdadir.O ilk anları biraz anlatır mısınız ? 

KaLp : Hafsa ( kendisi benim canım askom ) bana davette bulundu.Seni tanıyan biri varmış bu sunucuda diyerek.Ama ben sohbetimiz çok olmadığı için Serkan'i hatirlayamamistim.Davet edince geldim.Serkan yayindaydi.Biraz mobil sohbet ettik,daha önce başka sunucuda birlikte bulunmusuz ama birbirimizden habersiz bir şekilde.Nasibimizde tekrar bir araya gelmek ve bu aşkı yaşamak varmış.Skype istemişti o gün benden ama vermedim ve burayı da lütfen paylaş Balerinimm : )) Yani o adım attı ben hep hihh yaptım : ))) 

SeRKaN : KaLp ile başka yerde tanışmıştım.Sohbetimiz pek olmamışti.Yuz vermemişti bana : ) Bizim sunucuya SohbetLaf.Com a gelince Onu daha iyi tanidim,iyi ki tanımışım Aşkımı..

-Bende sizi iyi ki tanımışım : ) 

-Birbirinize ilgi duymanizi sağlayan mim noktalar kıstaslar nelerdi ? 

KaLp : Aslında ben hep bir tereddüt içinde kaldım.Tanimadigim için kim ne söylerse o lafın arkasından gidip önyargılı oldum.Bana kendini tanıtmak için uğraşan,bu aşk için emek verip başlamasını SeRKaN sagladi.İlgi duymam için çok neden var şimdi ama başlangıçta benden hiç vazgecmedi,hergun kendini bana emek vererek nakış gibi işledi sabırlı oldu.Ve bu vazgecmeyisi beni çok etkilemişti.

SeRKaN : Kesinlikle onun karakteri,dürüstlüğü,masumlugu diyebilirim.Her konuda dürüst ve kendini bilen birisi olması benim için kafi geliyor.

-Beraberliginizin gelişim sürecinden özet olarak bahseder misiniz ? 

KaLp : Aslında bir gelişim sürecinden söz edilecekse,biz gelişim dönemine girememiş çocuklar gibiydik.SeRKaN büyümesi gelişmesi için çok uğraştı ben izin vermedim : ) İtiraf ediyorum onun ilgisi karşısında hep ona adım atmak istiyordum ama beni üzer diye korkuyordum.Bir aydan fazla bir süre böyle gelgitlerle devam ettik.Ama sohbetimizde hep vardı.O gün yani toplantı günü olanlar oldu : )) Ve biz olduk.Simdi her toplantıda aklıma o gün geliyor.Cok özel bir andı.

SeRKaN : Valla gelismiyordu gelişmesi için çok uğraştım : ))) İnanmıyordu capkinsin sen diyordu başka birşey demiyordu : ) Seninle olmaz diyordu fena tersliyordu sanırım zamanla tanıdı ve inandı.

Balerin : O toplantı gecesi sizin askinizin başlama gecesi oldu benim toplantıda performans yükseltme gecem oldu izdirabim oldu : )) 

-Sohbet sitemizdeki tatlı anlarinizdan birkaç tanesini bizimle paylaşır mısınız ? 

KaLp : Sevgili olduğumuz gün SeRKaN'a duygularımı ve Ona evet dediğimi şarkı ile anlatmak istedim.Bunu dinler misin ? diye attım şarkıyı.Dinledi ama anlamadı : )) O anı unutmuyorum : ) Bir de SosiN ile yayınına konuk olduğum gün var çok gulmustuk : )) 

SeRKaN : Bana göre en tatlı animiz,iki aylık bir konuşmamız vardı.Surekli hayır diyordu.Bir gece toplantı yapıyoruz SohbetLaf.Com da : )) Toplantıda da kalabaligiz tam konuşuyorum adapte olmuş bir baktım ona açtığım odada teklifime evet diyor : ) Şaşırdım ve o an toplantıyı Balerin Ablama bıraktım sen devam et ben iyi değilim dedim : ))) Bula bula o geceyi buldu soktaydim ve mutluluğum tarifsizdi.

Balerin : O geceyi çok iyi hatırlıyorum siz bunu yaşarken ve ben bihaberken halinize yansıdığı için ikisine ne oldu diye bir filozof misali derin düşüncelere daldım : )) 

-Birbirinizdeki en beğendiğiniz üç özelliği sıralar misiniz ? 

KaLp : Yeri geldiğinde çok olgun ama bir tarafı öyle sempatik ki çok hoşuma gidiyor bu özelliği,'Seveceksen olgun ama ruhu çocuk olanı seveceksin' bu söz Onu anlatiyor.Bir de gülüşü var ki..

SeRKaN : Benim KaLpim de beğendiğim en güzel özellik,kimsenin arkasından konuşmaz,yalan bilmez,dedikodu yapmaz.Sevgilisi olmama rağmen kimse hakkında olumsuz konuşmaz empati kurmasını bilen birisi.

Balerin : Soylediklerinize harfiyen katılıyorum : ) 

 

-Her ikinizde yayincisiniz ve başarılı Djlersiniz.Anonslu,konuklu yayinlarinizi severek dinliyorum.Muzik tarzlarinizdan,dinleyicilerimizin isteklerine yer verisinizden,birbirinize armagan ettiğiniz özel şarkılardan en ozelini bizimle paylaşır mısınız ? Ve aklinizdaki en özel anonsu hangi sözlerle dile getirmistiniz ? 

KaLp : Sibel Alaş – Adam ve Öykü Berk Gürman – Kadının Ben Olayım bu iki şarkı unutulmaz.En özel anons için şunu diyebilirim "Sevgilim olduğun için degil,senin gibisini görmedim.Gordugum en güzel detaysin" bu sözleri hoşuma gitmişti.

SeRKaN : Sibel Alaş – Adam şarkısı çok anlamlı bir şarkı bizim için.Balerin ablam çok sıkıştırıyorsun : )) 

Balerin : Biz hala Ümit Besen Nejat Alpleri dinliyoruz : )) Gençlik işte 

-Sohbet ederken birbirinize nasıl hitap ediyorsunuz ? 

KaLp : Birçok kelime olsa da en çok SeRKaNımm demeyi seviyorum.

SeRKaN : Burnunu yerim diyorum O da bana SeRKaaaaNnnn diyor tamam GüLe diyorum : ) GüLee diyebilirim 

Balerin : Ben KaLp e çok masum bulduğum için Meleğim diyorum SeRKaN'a Aslan Parçası ya da Baltalı İlah Zagor diyorum : ))) 

-Aşka dair bir sloganiniz var mı ? 

KaLp : Herşeye rağmen..

SeRKaN : Herşeye rağmen sevebilmek,saygıyı el üstünde tutmak..

-Chat yaparken size zevk veren konular nelerdir ? 

KaLp : Aramızda öyle bir bag oldu ki,artık yanlış anlasiliriz düşüncesi olmadan birbirimize takılıp şakalar yapabiliyoruz.Sohbetin en güzel ve zevkli yani bu bence.

SeRKaN : Birbirimize yaptığımız lakirtilar.Kavga etmeye çalışıyoruz basaramiyoruz : )) Balerin Ablama takilmakta çok zevkli oluyor : ) 

Balerin : İnanilmazsiniz : ) 

-Sevgisine inandığım çok sevdiğim ve saydığım bir ciftsiniz.Ciddi bir beraberlik sizin kadar beni de çok heyecanlandiriyor.SohbetLaf'ta yeni bir aşka yelken açma olasılığı olan arkadaşlarımıza tavsiyelerinizi öğrenebilir miyiz ? 

KaLp : Sohbetsitelerinde herşeyden önce güven olunca gerisi gerçekten size kalıyor.Guvenmek,sabırlı olmak ve yeri gelince alttan alabilmek çok önemli.Sevgisine inandiginiz biri varsa,korkularinizi bir kenara bırakıp tanimanizi tavsiye ederim.

SeRKaN : Aşk harika bir duygu.Yaşayin : ) 

-Aşki tek kelime ile anlatmanizi istesem ? 

KaLp : Güven.Guven olmayınca aşk hayatında da huzur mutluluk olmaz.

SeRKaN : Tek kelime ile KaLp.

-Sizin için en favori insan ? 

KaLp : Bu aşk için konuşursam Hafsa'dir.Bizim tanismamiza vesile olduğu icin.Balerinim sen o sunucuda olmasaydın,beni öyle hoş sıcak karsilamasaydin belki de bu kadar çabuk sizlere alisamazdim.İkinizin yeri ayrı bende.

SeRKaN : Sensin tabi ki ablacim : ) 

Balerin : Başka cevap alsaydim seni paket ederdim : )) 

 

-Son olarak sitemizle ilgili söylemek istedikleriniz nelerdir ? 

KaLp : Bunu yaşayarak ve onlarca kişiden duyarak soyluyorum.Sohbet sitelerinde seneler geçti ama gerçekten kendimi ait hissettigim,sıcak samimi ailem gibi gördüğüm kişiler SohbetLaf'ta oldu.Sevgilim olmasa da bu böyle olurdu çünkü dostluklarimiz var ve yeri gelince birbirimize kol kanat geriyoruz,hikayesine ortak oluyoruz,acısını sevincini görüyoruz.Herseyi ile hayat denen gerçeği birlikte yaşıyoruz.Bu yüzden herkes çok özel.

SeRKaN : Kesinlikle aile ortamı kurduk diyebilirim rahatlıkla.Aileyiz ve herkes birbirini çok iyi tanıyor.Yanlis insana burada yer yok.Sizleri de ailemizin üyesi olarak görmek isteriz ve SohbetLaf deriz : ) 

Ne denli samimi,realist ve aşk dolu olduklarını eminim sizde hissetmissinizdir.Onlarla tanıştığım ilk gunden bugüne kadar gerek kişilikleri ile,gerek dosthane tavırları ile,birbirilerine ve bizlere sıcak yaklaşımları ile herkesin takdirini toplamislardir ve Onları çok ama çok seviyorum.Onlarla sohbet etmekten de müthiş keyif duyuyorum.Aşk kiymetlilerim içinde benim içinde çok özel ve kuvvetli bir his.Yazismalari ile bile aşkla bakarak dökülen cümleleri görebiliyorum,bizde öyle dediğinizi duyar gibiyim.Aşkla bakmak,yürekle bakmak demektir.Göz sadece bir fonksiyonu yürütür ama fonksiyonun içini dolduran,onu sanata dönüştüren gonuldur.Gonlumuzde aşk varsa,gözün gördüğü guzeldir.Aşk,aşk üzerine kullanılabilecek bütün mecazlari üstüne alınmadır.Aşk acıdır çünkü hasrettir.Hicran ve hayrettir,firkat ve gurbettir.Ask ölümdür,kurban olmadir.Canlarin birbirinde kaynayıp erimesidir.Aşk ki şiirde Su Kasidesi,mimaride Selimiye,musikide Ferahfezadir.Aşk,haddehanelerden dökülen ateş,manaya gebe sözdür.Aşk,meşktir.Aşka dair söylenecek sözler,şiirler,şarkılar,filmler,hikayeler ve bunun gibi asla bitmez.Ve tarafimdan devamı da gelecektir : ) KaLpimme ve Serkancigima nezaketlerinden ve katkılarından çok teşekkür ediyorum,yaşamları boyunca musmutlu ve aşk dolu yıllar diliyorum,en sevdiklerimsiniz.

Belki bu satırları okurken,SohbetLaf.com da sizlerinde kalplerinize aşk düşürecek kişilerle karşılaşabilirsiniz,hepinizi aşk dolu yuvamiza bekliyorum : ) SeRKaN SohbetAşkötesi.com mu yapsaydik acaba : )) 

Varsın el ele değmesin,yürek yurege degmişse..

 

Makale yazarımız: Balerin

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 717 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 19 Haziran 2019

33 Yorumlar
SeRKaN

Ereeee Eree (:

NosTaLji

İja balerin.. Unutulanlar Lisesinin başında gelen bayan emeklerin için tşk ederiz

OtToMaN

Okurkan 5 kilo verdim ecel terleri döktüm bu ne uzun yazı bana kalsa yeter ulen der keser atarım ama burda extrem light wiper im eksik : ) Eline sağlık balerin sabirliymis sin vallahi. )

SoHBetCi

Makale süper olmuş balerincim Allah dostlugunuzu bozmasın hayırlı bayramlar

KeNaN

Güzeller güzeli kardeşim Balerin kendin gibi güzel bir makaleye imzanı çakmışsın yine başarılarının devamını dilerim.SeRKaN ve KaLp için mutluluklar dilerim ömür boyu.Selma ablanın selamı var seni çok özledik güzelim tüm arkadaşlarına selam söyle bizden sevgiler...

darKqiRLy

Bu güzel makale için tşk ettim Balerinim mmm zevkle gülerek okudum Serkan kalp askiniz daim olsun insallah ilişkisi olan herkes mutlu olsum.yuregine sağlık balişim oyh çok güldüm :  D 

SahaF

Güzel insan Balerin ...

Milas27

Anlatmaya gerek yok HER ŞEY ORTADA.emeginize sağlık Balerin KaLp SeRKaN ..iii ki tanımışım sizi ..iii yiki SOHBETLAF TAYIZ .. Güzel dostluk kurmak için SOHBET LAF A BEKLERİZ...

sihirbaz

Aşk herkesin harcı değildir yaşamasını bilen aşık olsun tıpkı serkan kalp gibi Allah cümlesini mutlu etsin.balerin güzel insan büyük emek vermişsin emek yüreğine sağlık web sitenizi takip ediyorum iyi işler çıkarıyorsun başarılarının devamını dilerim Allah var çok iyi insansınız sende kalpte serkanda 

SeeN

Balerin eline emeğine sağlık harika olmuş SeRKaN ve KaLp Allah mutlu mesut etsin SeRKaN kardeşime selamlar balerin sevgiler 

RüYaM

Balerinimm süper olmuş örnek aşkı çok güzel yazmışsın ₺ Serkan ve Kalp Allah daimi mutlu etsin sizi yüreği güzel insanlar sohbetlaf dostluk aşk sitesi balerinim balım kocaman öpüyorum :*** 

saDaKat

sohbetlaf kaliteli bir site içinde çok iyi insanlar var ortam sıcak ve samimi Balerin - Serkan tanıdığım en iyi site sahiplerisiniz sizi tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim.SeRKaN KaLp kardeşlerime mutluluklar İnşallah evlenirsiniz :D darısıda balerinin başına :D balerin harika yazmısın yav emeğine sağlık 

Sena

Bu kadar uzun bir bir ropörtajı; bu kadar sıcak, bu kadar eğlenceli, bu kadar meraklı hale getiren Sizlere çok tşk ederim. Okudukça okuyasım geldi :)) Bu sitede gerçek arkadaşlıklar, gerçek dostluklar çıktığı gibi gerçek bir aSk da çıkabiliyor. KaLp ile SeRKaN bunların en güzel örneği olmuş. Yüreğinize sağlık, okumak çok zevkli idi. Allah Sizleri mutlu etsin diyoırum ve cümlemi noktalıyorum :))

SeRKaN

Başta Balerin Abla olmak üzere guzel dileklerde bulunan herkese çok  teşekkür ederim HawaRanLi eda hewal sevdalı gülbeşeker dost lokum hummel Rahul esmer ebru aşıklar`Diyarı superman Meltem sadem iyiki varsınız  www.Sohbetlaf.com Obamıza herkesi bekleriz aşıklar diyarı meltem dost superman sizleri de :)

MeLteM

Her aşk emek yürek ister Serkan ve Kalpinkide böyle bir aşk Allah mutlu mesut etsin sizleri gençler İnşallah valla herkesin yorumuna katiliyorum.Balerinimmm gamzemmm aşk senin için çok özel bunu en iyi ben biliyorum kusursuz yazmışsın bebeğim seni tanıdığım için çok mutluyum harika bir dostsun emeğine yüreğine sağlık iyi ki varsın hayatımda :*** seviyorum seni 

KaLp

Mutluluk dilekleriniz icin hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum 😊 Sevdigi olanlar insallah birbirlerine kavusurlar, olmayanlarin da karsilarina guzel bir birliktelik yasayacaklari guzel insallah cikmasi dilegiyle ☺☺ Balerinim tekrardan emegine yuregine saglik kac defa okudum bilemiyorum sayende guzel bir ani oldu bize 😚😍🤗 Yaşamak hatirlamaktir. Hatirlamak ise yazmaktir. Sen bizi yazarak yasattin tesekkur ediyorum 💕💕❤ Iyiki varsin

Sadem

Son yıllarda hayat beni türlü sınavlardan geçirirken öğrendiğim en önemli ders şu oldu: Dost biriktirmek... Benim birikimim sağlam! Hep yanımda olan dostlarım, her an varlıkları ile beni güçlü kılan kardeşlerim, yoldaşlarım var. Böyle değil midir dostluk dediğin, gözünün dilini bilen, söylemeden anlayabilen, en derin yaralarını açıp gösterebildiğin, merdivenlerden çıkarken ve alkışlandığında değil, tökezlerken ve yuhalanırken de koluna girebildiğin... SenSin O Balerinim Emeğine Yüreğine sağlık kalemi Yüreği gibi Sağlam Kardeşim Sırdaşım Ruhuma Sifam : )

SuPeRman

SeViYoRuM SeNi 

AşıKLaR_DiYaRı

Sohbetlaf gerçekten çok güzel bir site içindeki insanlarda çok samimi ama öyle biri varki işte o Balerin..herseyinle dört dörtlüksün seni tanıyan herkes bende dahil çok şanslı..SeRKaN ve KaLp kardeşlerime bir ömür mutluluklar Allah bozmasın mutluluğunuzu..Balerin beni kendine ve aşka aşık ettin..Aşksın sen 

EbRu

Balerinimmmmm wow wow wow !! İlk kez bu kadar etkileyici bir makale ve aşk hikayesi okuyorum wow tùylerim diken diken oldu yemin ederim....Serkan and Kalpin aşk hikayesi zaten dillere destan maşallah ya hep mutlu olurlar bugünkü gibi inşallah güzel insanlar :) Balerinimmm gamzeli güzelim barbie bebeğim ay harika anlatmışsın aşka dair duygularını cümle cümle bayıldım yaaaa $ o kadar zevkle defalarca okudum yeminle kitap misali sanki emeğine yüreğine sağlık ballı lokumumm seni çok seviyorum mm balemmmm :******* 

Esmer

Balerin Balerin on parmağında on marifet var tüm makalelerin birbirinden mükemmel ama bu makalen bambaşka olmuş aşkı anlatma şekline hayran oldum Serkan ve Kalpin aşklarınıda çok güzel yazmışşın onlara bende mutluluklar dilerim.En beğendiğim cümle aşk hicran ve hayrettir firkat ve gurbettir....bu kadar kusursuz bir yazıyı anCak SeN yazabilirdin balerinnnnnn hayran olmamak elde değil sanaaaaa 

SeRKaN

Arkadaşlar herkese çok teşekkür ediyorum Eyvallah sağ olun var olun seviliyorsunuz varlığınız yeter.     ( RahuL o bahsettiğin Halı saha maçında Ben var ya Adamın aklını alırım aklını ben tam bir RİBERİYİM' Sen benimle uğraşmaya devam et abim olduğun için sana bir şey demiyorum bunu da herkes böyle biliyor benimle top oynayacakmış iki gözümün çiçeği, Ben kim sana kafa tutmak kim  :)) 😘😘😘😘

RahuL

Çok güzel röportaj olmuş fakat çok eksikler var, SerKaN ın kafa yamuk, kafanın yamuklugu neden oluşmuş!

 Kendimce aşırı derecede toplara kafa attıgı icin sol kafa tasında hafif cökmeler yer almış hahaha 10 numara 5yıldız Riberyy ama. Bir gün agrıya gitmek nasip olursa (10 yıldır aynı düşünce icerisindeyim) halı saha macı düzenliycez elmi yaban beymi görecegiz :) 

Şaka bir yana süper makale olmuş, yayınlarken ter döksemde haha.

Seviliyorsunuz Esen kalın.

HummeL

Balerin yine harikasin yapmisin yapacagini SerKan&KaLp Canlar sizede mutluluklar Yakisiyorsunuz Herdaim saygilar sevgiler :)

Lokum

Balerin mmm öncelikle emegine yuregine sagLık aşkın masumlugunu ancak bu kadar anlatabilirdin .. (: Cok guzeL oLmus KaLp mm kaLp e papatya diye hitap ediyorum cunku en sevdigm cicek papatya.. :$ SeRKaN carLi diye hitap ediyorum maymun demek ama sevimLi oLdugu icin diyorum iyi ki bu guzeL insani tanimişim ins. cok mutlu olursunuz sizi seviyorum yuregi guzeL insanLar <3 .. (: 

KaLp

Canim guzel dileklerin ve ask dolu makalen icin asil ben tesekkur ederim 💕 Sorularin gercekten harika buyuk bir zevkle cevapladim ve cok guzel tamamlamissin emegine yuregine saglik Balerinim 😍😘 Yuregi sevgiyle dolu bir insansin kismet olurda seninde basina boyle tatli bir bela nasip olursa makalenizi ben yazarim insallah 😊☺🤗 Okuyanlarin bi Masallahını aliriz ve darisi sizlere diyorum 😊

Dost

Makale sayfanızı sürekli takip ediyorum sunucuya da gelir giderim su iki guzel insani cok güzel özetlemişsiniz balerin hanım  emeklerinize yureklerinize sağlık bir makale den cok fazlası dostlugunuz zeval gormesin 

guLbeseker

Vay yavrum vay oku oku bitiremedim ama cok guzel bi roportaj olmus emegine saglik Balerincim 😍Gelelim Serkanla kaLpe Serkani uzun yillardir taniyorum anlatsak bitmez ama yuregi guzel bir kardesimdir Kalbi yeni tanimama ragmen gonulunun guzelligini karsi tarafa hemen geciren bi arkadasimiz bu iki guzellik bi araya gelmis daha ne diyelim mutLuluklarini devamini diler mevladan kem gozlerden korumasini temenni ederiz saygilar savgiler 😍 Bayram tebrigi gibi oldu ee ozaman buyuklerimin ellerinden kucukleriminde gozlerinden operim 😂

Sevdali adam .d

Bir gun bir kafeye gittim orda bir kiz gordum sonra ben ona baktim o bana bakti birbirimize asik olduk ilk ggoruste asik oldum gittim yanina oturdum konustuk biraz oda benden almis elektir oyle elektrik doliydukki birbirimize sonra hesap gelince benim ceryanlar kesildi ve askimiz bitti .d

hewal

merhaba  balerıne bu guzel makale ıcın tsk ederıyorum ancak bu kadar guzel anlatılır herşey serkan ve kalp sızede omur boyu mutluluklar dılıyorum :) son olarak allah sizi alsınnn :) 

Eda

Balerin canem kalemine yüregine saglik ne güzel anlatmisin poz mezin ve kalp canemin asklari, rabbim Mesut etsin tamamini erdirsin ve mutlu huzurlu bol cocuklu etsun:))

HawaRanLi

Bi sohbet sitesi ve Bi Aşk hikayesi bu kadar güzel mi Anlatılır ya Balerin Hanım Eline koluna agzina yüreğine Saqlik Gerçekten çok güzel yorumlamis duygulamis ve beyaz sayfaya dökmüşsün tebrik ediylrum seni :)

SeRKaN

ablacım Kesınlıkle Tek Kelıme ıLe Mukemmelsın SenınLe Olan Roportaj Zevklıydı Ama Bu kadar guzel özetleyecegını Hıc dusunememıstım (: KaLp ıme oLan Askımı Bu Kadar Guzel Kelımelere Dökmen ve Bızıde Buna Katıp Bundan guzel bı paylasım cıkarman Mukemmel Ustu Bırsey Emegıne Yruegıne SagLık  (: Bır Makalemde Konu Sensın ( : :P

Cevap bırakın

sohbet | mobil sohbet
sohbet odaları
Yetişkin sohbet