Geveze

Geveze

Geveze sohbet odalarımızda artık hiç bitmeyen sohbet konuları, eğlencenin çağ açmış olduğu bir seviyede gevezenin dibine vurabileceğiniz kullanıcı kitlesiyle güzel ve keyifli bir zaman dilimi sizleri bekliyor olacak. Türkiye’nin en büyük sohbet sitelerinden birisi olan sohbet kullanıcıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve kendi adı ile marka yaratan Geveze, yoluna devam etmektedir.

Geveze

Sitemiz Geveze adı altında sohbet odasını açarak yeni bir başarıya yelken açmıştır. Türkiye’nin en kaliteli sohbet siteleri arasında yerini alan ve her geçen gün büyüyen yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sitemiz, kaliteli ve seviyeli kullanıcıları ile siz değerli yeni kullanıcılarımızı sohbet odalarında beklemektedir. Yüzlerce farklı insan ile aynı çatı altında toplanarak hızlı bir şekilde büyüyen yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sitemiz, yaptığı her bir hamlesi ile kullanıcılarının taktirini kazanmaya devam ediyor. 2019 yılında yayın hayatına girmesiyle birlikte ücretsiz sohbet adı altında başlatmış olduğu kampanyaya kullanıcılarının da desteği ile büyük bir kitle oluşturmuş ve bu alanda sektörün tek ücretsiz sohbet sitesi olarak adını yazdırmayı başarmıştır. Artık kullanıcılar sohbetlaf dediklerinde ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet veren ve kaliteli sohbet ekibi ile başarıya yürüyen bir site olarak lanse edilmektedir. Bu durum site sahipleri olarak bizleri fazlasıyla memnun etmektedir. Bu durum karşılığında da kullanıcılarına bunu borçlu olduğunu dile getiren site sahipleri, onların mutlu olması ve sunucumuz üzerinde keyifli bir ortamda var olabilmesi adına çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini ifade etmiştir.

Geveze Sohbet

Günümüzün en büyük sohbet sitelerinden birisi olan geveze kendi adını marka haline getirmeyi başarmış olan sunucular arasında yerini almıştır. Sitemiz sohbetlaf ‘da örnek almış olduğu siteler arasında bulunarak hedef kitlesini çok daha yükseklere çekerek çalışma prensiplerini bu doğrultuda değiştirmiştir. Değişmeyen tek noktası ücretsiz olarak sohbet hizmetinin devam etmesi olduğunu ve kullanıcılarını bu bağlamda en güzel bir sohbet ortamı ile baş başa bırakacağını her fırsatta ifade etmiştir. Sohbet etmek hiçbir zaman ücretli olmamaktadır. Ücrete tabi olan konuların yer almış olsa da bunu sohbet’e kesinlikle yansıtılmaması gerektiğini savunanlardan birisi olmuşumdur. Özellikle sitemizde ilerleyen dönemler için Oper  / Admin satışları veya kanal kiralama olayları ile yoluna devam ederrek kendisine ek bütçeler çıkartacak olan sitemiz, bunu sohbet konularından farklı olarak hizmete sürecektir. Diğer benzer sohbet siteler gibi her bölümü ücrete çevirmek yerine, sunucunun kritik bölgelerinde fark edilmesi mümkün olan özellikte ki kullanıcılara özel olarak bu işlemleri gerçekleştirme düşüncesindedir.

Geveze Chat

Chat aslında yabancı bir kelime olmasıyla birlikte günümüzün en çok tercih edilen sohbet kelimelerinden birisi olarak hizmet sağlamaktadır. Sitemiz henüz kullanıcılarına kalıp kelimeler üzerinden hizmet vermek yerine, yan sohbet konuları ile hizmet vermeyi eylemiştir. Böylece yan kullanıcıları kendine çevirerek bir kitle oluşturmuş ve mevcut kitlesiyle de birleştiğinde de güzel bir sohbet ortamı kurulmasında önemli hamleler yapmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinde keyifli ve bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız hemen sitemizin sohbet odalarını tercih edebilir, hoş sohbet’in tam anlamıyla tadını çıkartabilirsiniz.

 

Yazar: Can

Görüntüleme: 645 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 16 Aralık 2020

sohbet | mobil sohbet
windows forumu