İrc sohbet

İrc sohbet

İrc ya da mirc tam özellikli veya tam özellikleri olan muhabbet-chat iletişim köprüsüdür.
Net aleminin en eski ve en popüler mesajlaşma (sohbet,chat,haberleşme,muhabbet) programlarından biri olan mirc,irc sitelerine bağlanarak,server yani sunucu üzerindeki odalar içinde topluca mesajlasmaniza ve mobil sohbet arkadaşlarınız ile bire bir diyalog kurma imkanı sağlamaktadır.
Windows yapısı altında çalışıyor olan bu yazılım ile irc ağları uzerinden,sohbetcilerle haberlesirken,paylaşım yapabilir veya diğer irc ağları ile ortak çalışılabilir.Birebir özel konuşmalar ile çoklu kullanıcılarla eğlence dolu zamanlar geçirebilirsiniz.
Basit ve sade olan ara yüzü ile yüksek oranda ayarlanabilen ve kişiselleştirilebilen program arkadaş listesi,dosya transferi,site bağlantıları,ssl şifrelemesi,proxy desteği,mesajlaşma gecmisine,illa ki tabla uyarıları,hazır cümleler gibi özelliklerinin yanı sıra daha onlarca özellik barındırmaktadır.
Aynı zamanda güçlü programlama dili ile,irc linkine tıklayarak otomatiğe baglayabilirsiniz.Eklentilerle dolu geniş yelpaze fonksiyonlara sahip chat programı oluşturabilirsiniz.
İrc.SohbetLaf.Com linkine tıklayarak irc programimizdan istediğiniz an faydalanabilirsiniz.
İrc sayesinde beraber sıcacık sohbetlerin temsilcisi olabiliriz.Kucaklasmak için hepinizi bekliyor olacağım : )

Makale yazarımız: Balerin 

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 572 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 19 Haziran 2019

sohbet | mobil sohbet
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
amerika görüntülü sohbet
mnogochat
mobil sohbet
okey oyna