SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Bayan Arkadaş İlanları

Sohbet ve Aşk

Kişilerin birbirlerini daha yakından tanımalarını sağlamak, bayan veya erkek arkadaş edinebilmelerine olanak sağlamak amacıyla oluşturulan internet siteleri, kişileri aynı düşünce ve amaç etrafında birleştirmek için kullanılmaktadır.

Site kullanıcısı bireylerin kişisel özelliklerini belirterek karşı cinste görmek istedikleri özelliklere bağlı olarak arkadaş aradıkları sosyal platformlar olarak bilinmektedir.

Bu siteler, kullanıcıların bayan arkadaş ilanları veya erkek arkadaş ilanları ile beklenti ve taleplerini sıraladıkları ve buna bağlı olarak tanışmak istedikleri kişiler ile iletişime geçebildikleri internet siteleridir.

Kişilerin sohbet sitesi üzerinden karşılıklı sohbet ederek birbirlerini tanımaya çalıştıkları,  ciddi bir ilişkiye ulaşmak amacı ile arkadaşlık kurdukları sosyal tanışma platformları, sesli ve görüntülü sohbet imkanları ile yakın bir arkadaşlık kurulmasına yardımcı olmaktadır.

Arkadaşlık Siteleri Nasıl Kullanılır?

Genellikle karşı cinsten bireylerin ciddi bir ilişkiye başlamak için kullandıkları arkadaşlık siteleri, kişilerin birbirlerini tanımak amacı ile bir araya geldikleri, sohbet edebildikleri ve görüntülü konuşabildikleri tanışma siteleridir.

Grup halinde mesajlaşmaya olanak sağlayan sohbet odaları imkanı ile birlikte mobil cihazlar tarafından da kullanılabilecek mobil sohbet özellikleri mevcuttur.

Makale Yazarımız: KaoS

6 Şubat 2020 TarihindeRahul Tarafından yazıldı

10Yorum 0 Okunma

facebook Twitter

BENZER YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

 • 7 Şubat 2020 / 11:42
  eSiLa

  Yüregine emegine saglik kaos, güzel olmus 🍀

 • 7 Şubat 2020 / 13:20
  KaLp

  Bayanlar erkeklere gore daha ilimlilar ve sohbetleri seviyeli bence 😊 kaos emegne saglik

 • 7 Şubat 2020 / 14:24
  yildiz

  Kaos abimmmm emeğine yüreğine sağlık

 • 7 Şubat 2020 / 14:46
  NosTaLji

  Kaos abi güzel bi açıklama bilgilendirme olmuş tşk ederiz:)

 • 8 Şubat 2020 / 12:12
  hayaL

  Kaos guzel makale olmus emegine saglik seninle pek sohbetimiz olmasa da kendi halinde ve iyi biri olarak goruyorum sohbet siteniz guzel sagolun ☻☻

 • 8 Şubat 2020 / 12:45
  YeSiM

  Mobil sohbet ederken siz nasil hissediyorsunuz bilmiyorum ama ben hersyei yasiyorum sinirlenince gulunce mutlu olunca duygularimi gercekten yansitiyorum samimiyetinize de inaniyorum ayrica emegine saglik kaos

 • 8 Şubat 2020 / 12:48
  NuteLLa

  Iyi ve kotu yanlariyla sohbet odaları benim icin eglenceli ve guzel vakit gecirmek icin guzel bir ortam bayanlarla sohbet etmek tabiki erkekler icin daha cazip ama hem cinsim biriyle sohbet ederken bende memnun oluyorum

 • 8 Şubat 2020 / 13:22
  CiCeK

  KaoS emegine yuregine sagLik Sohbet odaLarı icin cok denecek sey var ama sizin ortaminiz siteniz guzeL bir kac kisi disinda seviyorum sizLeri 😺😻👥

 • 8 Şubat 2020 / 17:02
  KaoS

  Eyw sağolun canlar

 • 9 Şubat 2020 / 18:01
  Malatyali

  Çok güzel bir tanışma platformunuz var emeğinize yureginize sağlık canlar