Bir Sen yaz Birde Ben

Bir Sen yaz Birde Ben

Merhaba, Makale yazmaya uzun bir ara vermistim 🙂 Taki bundan bir gece öncesine kadar KaoS la sohbet ederken makale yazmamı istedi başlık bul gerisi bende dedim sonra sayı 2 olunca dedim ki "Bir sen yaz Birde ben" ve makaleme başlık olarak kullanabileceğimizi düşündük. Bu makaleye başlamadan KaoS un da eslik edip üç beş satır biseyler yazabileceğini düşünmüştüm oysaki 🙂 Mobil sohbet  'ten uzak olmasından da anlayacaksınız ki SOHBET etmeyi sevmez KaoS 🙂 ve yazmayida ama bilirsiniz ki tek başına SOHBET edemez tek başına duygularımızı yasiyamaz yada tartışamaz ve duygularımızı paylaşamayız.
Sanal SOHBET ''te bilirsiniz yazarak kendimizi ifade etmeye çalışırız duygularımızı , düşüncelerimizi , öfkemizi yada sevincimizi. SOHBET ortamında gün içinde bir çok şey yaşar bir çok şey paylaşırız bazen dilimizden dökmeye utandığınız duygularımız olur bunu Sanal SOHBET'te yazarak ifade etmeye çalışırız. Bir arkadaş yada sevgili tek taraflı yazmakla olmaz degilmi bir o yazar bir de sen sonra dilinden dökülür başlarsın anlatmaya sevgiliye duygularını yada arkadaşına mutluluğunu yada hüznünü farkında olmadan bir bakmışsın baya SOHBET etmişsin. Unutmayalim ki güzel paylaşımların olduğu yerde dostluklara güzel olur. Sanal diyip geçmeyin aynı candan olmak gerekmiyor birine kardeş demek için.Canım kadar Sevdiğim bir Adam bana kazandırdı bu Sanal SOHBET ve cok kıymetli dostlar yaptıkları bana kattıkları asla sanalla alakası olmayan okadar guzel seylerki bunun tarifi olmaz .Bazen de böyle işte tarif edemezsin içindeki duyguları o kadar yoğun yaşarsın ki yazarak ifade edemeyeceğini düşünürsün. Ben size Sevdiğim adamin gözlerine bakmaya hasret kaldığımı nasıl anlatabilirim … yada bir dostumun bana kattıklarını.. Bazende böyle tıkanır insan anlatamaz duygularını.
Yazarak SOHBET ettiğimiz sunucumuzda okadar mutluyuz ki kanalin 3 de ikisinin kızların oluşturduğu bir ortamda 🙂 herşey çok daha güzel olur bundan emin olun 🙂 Ha siz erkeklere bisey demedim sakın yalnis anlamayın 🙂 Ama kabul etmelisiniz ki biz daha poncik daha tatlıyız :)) Ve şuna değmeden edemiyicem Bayanlar doğası gereği zayıf naif yaratılmıştır korkuları vardır az kişiye güvenir az kişiyi hayatlarına alırlar.Bayanların bizi tercih etmesindeki en büyük sebebimiz sadakat içinde dürüstçe dostluk kurdugumuzdan kaynaklıdır.
Sunucumuzdaki bütün bayanları çok seviyorum iyiki tanıyorum sizi❤
Makalemi okuyan lütfen yorum yapsin yada kalp emoji de bırakabilirsiniz 🙂 

Yazarımız: Başak

Yazar: Rahul

Görüntüleme: 1007 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 11 Mayıs 2020

sohbet | mobil sohbet
windows forumu