Kerizim Sohbet

Kerizim Sohbet

Kerizim Sohbet odalarına hoş geldiniz. Sohbetlaf.com ile birlikte artık kerizim sohbet’in tadı bir başka oluyor.

Kerizim Sohbet

Arkadaşlar ben bugün çok eskilere gideceğim. Biraz değişik bir anımız olsun istiyorum. Bakalım kimler bilecek, kimler hatırlayacak o dönemleri merak ediyorum. Hemen hemen 20 senesi vardır diye düşünüyorum. 20 yıl öncesi dile kolay. Kerizim diye bir site vardı. İnternet üzerinden güzel sözler paylaşan, herkes tarafından bilinen meşhur bir site. O zamanlardan bu zamana kadar yol aldımı araştırmak lazım. Ama pek sanmıyorum. Kendi çapında sözler yazan, etrafa sataşan, komik sözler paylaşan bir site. O dönemde ki nesilden bahsediyorum. Sevgilisine güzel söz yazmak için kullanmış olduğu bir site. Babalar günü olsun, Anneler günü olsun ve akla gelebilecek tüm özel günler için var olan özel bir site.

Ayrıca son olarak hatırladığım, ücretsiz mobil sms uygulaması da vardı. 1 kontör karşılığında günlük 15 tanemi 20 taneye yakın mesaj gönderebiliyordun. Tabi o zamanlar genciz, paramız pulumuz yok. İnternet cafelerde sürünüyoruz. Yeni yeni girmiş olan interneti belki de çözmeye çalışıyoruz. Ama eğlenceliydi. Güzeldi. Şahsen ben kız arkadaşlarıma hep o site üzerinden mesaj göndermek için girerdim. Çünkü bedava sms hakkı olan sitelerden birisiydi. Kontör de pahalı tabi. Yeni çıkmış. Ailemiz nerde bize o imkanları sunacak. Kendi başımızın çaresine kendimiz bakmaya çalışıyoruz. Benim için geçmişte unutamayacağınız bir site nedir diye sorsalar herhalde ilk on arasında kerizim sitesi yer alır.

Kerizim’in birde şimdi popüler sohbet odası açılmış. Aranma hacmi de bir hayli yüksek olarak gördüm. Acaba geçmişten günümüze gelen bir mazi mi, yoksa yeni bir proje mi diye merak ettim inceledim. Baktım ki yeni bir proje, o zaman bizde bu projenin içerisinde olmamız lazım dedim, sizlere bu makaleyi yazdım. Kerizim sohbet adı altında var olan görüntülü sohbet odalarımıza sitemizden girmek çok kolay. Tek bir bağlantı ile tüm kameralı sohbet odalarında doyasıya sohbet edebilecek keyfini çıkartabileceksiniz.

Yazar: Can

Görüntüleme: 1226 defa

Kategori: Sohbet Makale

Yayınlanma Tarihi: 02 Eylül 2020

sohbet | mobil sohbet
windows forumu